כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

איך להכין את הבית לעוזרת הבית?

Ozeret4u החליטה לעשות סדר בבלאגן ולתת מספר טיפים על הכנת הבית לקראת בואה של עוזרת הבית

13/04/2008
כל אחד מאיתנו מפתח יחס שונה לקראת בואה של עוזרת הבית: ג. חברתה הטובה של ozeret4u משקיעה כל שבוע מספר שעות לא מבוטל לנקות את הבית יום לפני בואה של העוזרת, בעיקר על מנת לחסוך בושות. גם א. חברה אחרת של ozeret4u מעדיפה לנקות את הבית יחד עם העוזרת בית.

הטיפים של ozeret4u

קיים הבדל בין "לנקות" ו"לסדר"- אפשר לסדר את הבית לפני בואה של העוזרת בית אבל תשאירו לה לנקות, אחרת, למה יש עוזרת בית?! ozeret4u נותנת לכם מספר טיפים להכנת הבית לקראת בואה של העוזרת בית.

שולחן העבודה

לניירת יש נטיה להתבלגן ולהעלם. לכן, לפני שהעוזרת בית מגיעה מומלץ לסדר את הניירת כדי למצוא את הכול שוב אחר כך באותו הסדר. בנוסף, אף אחד מאיתנו לא ירצה שפרטי ניירות חשבון הבנק שלו או מסמכים אישיים ימצאו בידי כל.

פריטים אישיים

אמנם העוזרת בית אמורה לנקות ולסדר כל פינה בבית, אבל יש דברים שעלולים להביך אותה וגם אותנו. לכן ozeret4u ממליצה להניח במקום מוסתר פריטים אישיים ואינטימיים.

ערימות הבגדים

להפריד ככל הניתן בין בגדים מלוכלכים שילכו היישר לכביסה לבין בגדים שיחזרו לארון לקיפול או לתליה. נסו להימנע מלתת לעוזרת בית להחליט מה נקי ומה מלוכלך: ככה תמנעו כביסה חוזרת לבגדים נקיים ומבגדים מלוכלכים להיכנס לארון הבגדים הנקיים.

חומרי ניקוי

לבני בואה של עוזרת הבית מומלץ לבדוק האם יש לנו את כל מה שצריך בבית? במידה ולא אז יש לקנות מראש. חבל על הזמן והכסף שלכם אם לעוזרת בית לא יהיו חומרי הניקוי. לאחר שבדקנו שכל חומרי הניקוי נמצאים, ozeret4u ממליצה להוציא אותם שיהיו בהישג יד לטובת העוזרת בית.

מטבח

אם חבל לכם על הזמן של העוזרת בית רצוי שלא להשאיר את הכלים בכיור ולהכניס אותם למדיח או לשטוף לבד.

החלפת מצעים

אם אתם מבקשים שהעוזרת תחליף לכם מצעים אז רצוי להכין לה אותם מראש. לא תרצו לתת לעוזרת בית לחפש לכם מצעים בארונות. לכן ozeret4u ממליצה להשאיר בצד המיטה סט חדש של סדינים ומצעים להחלפה.

לסיכום...

כדאי להכין רשימה של מה שחשוב לכם שהעוזרת תעשה- ניקוי שטיחים? ניקוי חלונות? לסדר את הארון? ככל שתדעו יותר טוב מה באמת חשוב לכם – תוכלו להשתמש יותר טוב בעוזרת הבית.

בהצלחה
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים