כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

יריעות ברזנט - הצללה איכותית

מבין מגוון אפשרויות ההצללה הקיימות כיום, אחת הדרכים ליצור הצללה איכותית ויעילה היא באמצעות יריעות ברזנט.

23/06/2010
יריעות ברזנט מספקות הגנה יעילה בפני קרני השמש הקופחות בקיץ, ומפני גשם זלעפות בחורף. הודות ליעילותן הרבה, משמשות יריעות הברזנט כאמצעי הצללה והגנה במקומות שונים ולמטרות שונות. המאמר הבא יפרט את השימושים השונים של יריעות ברזנט.

יריעות ברזנט – הפתרון המושלם לחיילים ולמטיילים

גם חיילים וגם מטיילים שוהים ימים ושבועות ארוכים בשטח הפתוח ובכל מזג אוויר. יריעות ברזנט הם אביזר חובה עבור כל מטייל או חייל. בקיץ, משמשות יריעות הברזנט כאמצעי ליצירת שטח מוצל שתחתיו ניתן לנוח, לבשל, לאכול או אפילו לקבל תדריכים מהמפקד או ממדריך הטיולים. בחורף, יריעות הברזנט מספקות הגנה בפני רוחות וגשמים עזים. ובכל עונה יריעות ברזנט משמשות כחומר גלם יעיל להכנת אוהלים. הודות לאריגה הצפופה של יריעות הברזנט ולבד הקשיח שממנו הן עשויות, יריעות ברזנט הן בעלות עמידות גבוהה בפני פגעי מזג האוויר, ולכן מספקות הגנה טובה לכל מי ומה שנמצא תחתן: בני אדם, מזון, ציוד חשמלי ואלקטרוני, אש ועוד.

יריעות ברזנט - הדרך האידיאלית לקיים אירוע בחיק הטבע

כיום אנשים רבים מעדיפים לקיים אירועים במקומות פתוחים ולא באולמות מקורים. בין אם מדובר באירועים פרטיים (חתונות, ימי הולדת, מסיבות רווקים/ות, בר מצוות ועוד) ובין אם מדובר באירועים ציבוריים (כנסים, ירידים, ימי עיון לארגונים, ערבי גיבוש לעובדים, אירועי קידום מכירות ויח"צנות ועוד), לאירוע המתקיים במקום פתוח יש אווירה שונה ומיוחדת. אולם במזג האוויר הישראלי קשה מאוד לקיים אירועים מבלי לדאוג שמזג האוויר לא יגרום לביטול התוכניות ברגע האחרון. גם ימי חמסין, ימים גשומים או סתם ימים קרים במיוחד לא מאפשרים קיום אירוע תחת כיפת השמיים.
הודות ליריעות הברזנט ניתן לקיים כל אירוע מבלי להיות תלויים במזג האוויר. יריעות ברזנט משמשות להכנת אוהלים לאירועים, בהם ניתן לקיים אירועים פרטיים וציבוריים בכל סדר גודל. בתוך האוהלים מברזנט ניתן להתקין מערכות מיזוג אוויר ניידות (לחימום או לקירור), כמו גם ציוד הגברה, תאורה וכל מה שאולם אירועים מקורה מכיל. ניתן גם למתוח את יריעות הברזנט על ארבעה עמודים וליצור איזור מוצל שבו ניתן ליהנות גם מבריזה טבעית.

יריעות ברזנט - להגנה על ריהוט גן ומכוניות

רבים מאיתנו המתגוררים בבתים פרטיים מאחסנים בחצר הבית או בגינה ריהוט גן, ציוד גינה (מכסחת דשא, מתקן ברביקיו וכדומה) או אפילו כלי רכב (לרבות אופניים, טרקטורונים, קלנועיות וסירות). ללא הגנה נאותה, כל הציוד הנ"ל עלול להינזק בשל פגעי מזג האוויר. ריהוט גינה עשוי לדהות בשמש ולהתלכלך כתוצאה מאבק ולשלשת ציפורית. כלי רכב וציוד מתכתי עלול לצבור חלודה ולהתקלף. לכן יריעות ברזנט משמשות כהגנה המושלמת על ריהוט גן וכלי רכב הנמצאים בשטח פתוח. ניתן להשתמש ביריעות ברזנט כדי ליצור כיסויים המותאמים במיוחד לכל חפץ (כמו למשל כיסוי מברזנט המותאם לקלנועית, לברביקיו או לכיסאות גן), וניתן גם למתוח יריעות ברזנט כדי ליצור סוכך שיגן על כל שטח החצר / החניה.

לסיכום, הודות לקשיחותן ולטכניקת האריגה שלהן, יריעות ברזנט משמשות כאמצעי אידיאלי להגנה על בני אדם וציוד בנסיבות שונות. תכונותיהן הפיזיות של יריעות הברזנט הופכות אותן לאמצעי יעיל המגן מפני שמש, גשם, רוחות, לכלוך ואבק.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים