כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

עיצוב מספרות - מזמין להסתפר

איך להפוך את המספרה שלך לאותה מספרה שכונתית שיש בה תור כל הזמן? התשובה מאוד פשוטה: עיצוב מספרות.

26/06/2010
מספרה זה לא רק המקום שבאים אליו כדי להסתפר וללכת, זה הפינוק החודשי של כל אישה. בדרך כלל הנשים, שהן לקוחות קבועות של אותה המספרה, מכירות אחת את השנייה, והתספורת הופכת להיות לאירוע חברתי של ממש. הן יושבות על ספות נוחות ושותות כוס קפה, מדברות בינתיים עד שהתור שלהן יגיע. עיצוב מספרות יפה יותר, יגרום לכך שהמקום מושך יותר לקוחות. שירותי ספרות זה משהו שקונים קודם כל עם העיניים. להלן נבחן אלמנטים חשובים של עיצוב מספרות בנפרד.

עמדות עבודה:

עמדת העבודה כוללת מראה מעוצבת ושולחן קטן הצמוד אליה. לפעמים ישנה מגירה מחוברת אל השולחן הקטן, ולפעמים מדובר למעשה במדף קטן בלבד. חשוב מאוד שהמראה עצמה תהיה גדולה ומעוצבת. בדרך כלל הלקוחות אוהבות לראות את הספר שלהן בשעת פעולה, ומראה גדולה תאפשר להן לעשות זאת. יתרה מזאת, מראה גדולה תאפשר ללקוחה לראות את עצמה טוב יותר. רק הפרט הקטן הזה, מראה גדולה, יגרום ללקוחות להיות מרוצות יותר.
ציוד למספרות מעוצב יתרום בצורה מאוד משמעותית לעיצוב מספרות באופן כללי. עמדות עבודה זה הדבר הבולט ביותר בחדר, ואם ההבלטה הזו תהיה אסתטית יותר, כן עיצוב המספרות כולו יהיה יפה יותר.
מראה מעוצבת יכולה להיות גזורה בצורה לא סטנדרטית או לחילופים בצורה עגולה או מרובעת רגילה, אך עם מסגרת מיוחדת. המסגרת יכולה להיות עשויה מזכוכית עליה מודבקות אבנים או קישוטים שונים.
מספרה זה מקום העוסק ביופי ולכן זה המקום לעצב אותו במראות גדולות. דווקא במספרה אנחנו רוצות לראות את עצמנו מכמה זוויות. עיצוב מספרות במראות גדולות זה רעיון מוצלח ביותר.

כיסאות עבודה:

כיסאות העבודה צריכים להיות נוחים הן לספרים והן ללקוחות. ככל שהכיסאות יהיו נוחים יותר, כן הטיפול יהיה מהנה יותר. הרבה פעמים אנחנו נכנסות למספרה שהכיסאות שלה מתקלפות, ובחלק מהמקומות אפילו אפשר לראות את המילוי. אין לכם מושג עד כמה זה הורס עיצוב מספרות! אתם רוצים פשוט לקום וללכת. התחושה היא הזנחה, וזה הדבר האחרון שאישה רוצה להרגיש במקום שכל תכליתו הוא טיפוח ויופי.
לעומת זאת, עיצוב כסאות עבודה בצורה שיקית – מודרנית יוצרת תחושה של התחדשות, שהולכת טוב כל כך עם ההתחדשות של התסרוקת.
מיותר לציין כמובן שכסאות העבודה צריכים "לדבר" עם עיצוב עמדות העבודה. תצמידו אותם יחד לפני שאתם קונים אותם ותראו איך הם נראים יחד. לפעמים מוצרים יפהפיים בנפרד פשוט לא מתאימים אחד לשני.

עיצוב מספרות בסגנון מודרני – שיקי יסייע בידכם למשוך קהל לקוחות רחב יותר. נשים אוהבות לבוא למספרה לא רק בשביל להסתפר, אלא גם בשביל להתפנק. חלק גדול מהפינוק זה עיצוב המספרה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים