כרגע באתר
4
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

בחירת חברת הסעות

כיצד ניתן לבחור את חברת ההסעות המתאימה והבטוחה ביותר

19/07/2010
אנשים רבים זקוקים לשירותי הסעות עובדים למקום עבודה, הסעות תלמידים למוסדות חינוך, הסעות מטיילים, הסעות לקבוצות ספורט, הסעות לאירועים מיוחדים ועוד. אך בחירת חברת הסעות היא אינה עניין של מה בכך. המאמר הבא יסקור את כל השיקולים שיש לקחת בחשבון לפני בחירת חברת הסעות.

בחירת חברת הסעות – בטיחות מעל הכול

לא משנה לאיזו מטרה אתם זקוקים לשירותיה של חברת הסעות לאירועים הבטיחות היא הפרמטר החשוב ביותר. עליכם לוודא שברשות חברת ההסעות כל האישורים והרישיונות מטעם משרד התחבורה לספק שירותי הסעות. במידה ומדובר בהסעות תלמידים למוסדות חינוך, לחברת ההסעות צריך להיות אישור גם מטעם משרד החינוך והמועצה האזורית. חשוב להקפיד שכל האוטובוסים ורכבי ההסעות נמצאים תחת פיקוח של מפקח מטעם משרד התחבורה, וכי הם עוברים בדיקות תקופתיות כנדרש בחוק.
כמו כן חשוב להקפיד שבכל המושבים בכל האוטובוסים ורכבי ההסעות ישנן חגורות בטיחות תקינות. אם מדובר ברכבי הסעות המסיעים פעוטות או ילדים קטנים, חשוב להקפיד שיהיו בהם כסאות בטיחות המותאמים לגילאי הילדים. כמו כן, בהסעות תלמידים ובמיוחד כשמדובר בילדים קטנים, חשוב שברכב יהיה מלווה מבוגר בנוסף לנהג. על המלווה לדאוג לכל צורך שעשוי להתעורר בקרב הילדים במהלך הנסיעה, כמו גם לדאוג למשמעת במהלך הנסיעה.
ולבסוף, חשוב לוודא שכל הנהגים המועסקים בחברת ההסעות הינם נהגים ותיקים, זהירים ומנוסים. חשוב לברר שלנהגי חברת ההסעות יש רישיון נהיגה בתוקף, ומומלץ מאוד לוודא שאין בעברם עבירות תנועה חמורות, כמו: נהיגה בשלילה, נהיגה בשכרות וכדומה.

בחירת חברת הסעות – בניית מערך הסעות ומסלולים

אם אתם זקוקים לשירותי הסעות קבועים, כמו הסעות עובדים למקום עבודה או הסעות למוסדות חינוך, כדאי מאוד לבחור בשירותיה של חברת הסעות שגם תבנה עבורכם את מערך ההסעות. חברת הסעות מקצועית ומנוסה תדע לבקש מכם את כל המידע הרלוונטי כדי לבנות עבורכם מערך הסעות יעיל. בהתאם למספר הנוסעים, כתובותיהם וזמני ההסעות המבוקשים היא תדע האם כדאי לבצע את ההסעות באוטובוסים גדולים או בכמה מיניבוסים קטנים, האם כדאי לקבוע נקודות איסוף מרכזיות או לאסוף כל נוסע מביתו, מהו מסלול האיסוף והפיזור האידיאלי, באילו שעות לאסוף כל עובד כדי להגיע בזמן תוך התחשבות בעומסי התנועה ועוד.

בחירת חברת הסעות – התאמת רכבי ההסעות לצרכים הייחודיים של כל לקוח

כאשר בוחרים חברת הסעות חשוב להתאים את רכבי ההסעות לצרכים הייחודיים של כל לקוח. כך למשל, אם מדובר בהסעת תלמידים לטיול כדאי לבחור באוטובוסים גדולים שיאפשרו לכל תלמידי הכיתה לנסוע יחדיו וגם כדי שניתן יהיה לאחסן בתא המטען ציוד מחנאות, תרמילים ועוד. אם מדובר בהסעת תיירים חשוב להקפיד שמדובר ברכבי הסעות בדרגת תיירות גבוהה, המצוידים במסכי טלוויזיה, נגן CD ו- DVD, מיקרופון למדריך הטיולים וכמובן במיזוג אוויר. אם מדובר בהסעות ילדים קטנים לגנים או לפעוטונים כדאי לבחור במיניבוסים או וואנים שיאפשרו השגחה צמודה על כל ילד. חברת הסעות מקצועית לרוב מחזיקה ברשותה צי מגוון של כלי רכב: אוטובוסים, מיניבוסים, מידיבוסים ועוד, כדי שתוכל להתאים רכבי הסעות לכל לקוח בהתאם לצרכיו הייחודיים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים