כרגע באתר
7
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

חמישה דברים שחייבים לדעת לפני שתרכשו ריהוט גן לבית

אין שום צל של ספק, כי הריהוט שאתם תרכשו עבור הגינה שלכם, צריך להיות איכותי ויפה מאד.

17/05/2015
למעשה, נראה כי התהליך של בחירת ריהוט גינה הוא תהליך שברמה הבסיסית ביותר - הוא מהנה ונעים מאד, ואנשים רבים נהנים לבחור ריהוט גן לבית הפרטי שלהם. עם זאת, לפני שאתם רצים לחנות - הנה חמישה דברים שאתם צריכים לדעת על התהליך, כדי שתוכלו לבחור את הרהיטים בצורה מושכלת וטובה ומשתלמת יותר.

מהגודל ועד לעיצוב והאירוח

1. מה גודל הגינה שלכם- הייתם רוצים לקנות שפע של ריהוט גן, בכל גודל, שימלאו את הגינה, אבל כדאי שתזכרו שאין לכם שטח אינסופי. לא מעט אנשים למשל, מתפתים לקנות במבצעים מערכות שלמות של ריהוט במחיר שהוא אמנם משתלם - אבל הם מגלים תוך זמן קצר, שפשוט אין להם מקום לכל הרהיטים. אם יש לכם גינה מצומצמת הסתפקו בשולחן וכמה כיסאות. אם יש כבר יותר שטח אפשר לבחור בכורסאות, בקונכיות ישיבה, בספסלים, פינות ישיבה ועוד - בכל מקרה, הכל צריך להיות ביחס ישיר לגודל הגינה.
2. האם יש לכם מקום אחסון? - שימו לב שתמיד כשבוחרים את הריהוט לגינה, עליכם לשים לב שיש לכם מקום לאחסן אותו בחודשי החורף - שכן אז הגשמים והרוחות עלולים להזיק לו. אם אין לכם מקום, עליכם להעדיף בבירור ריהוט מחומרים עמידים וחזקים מאד, כמו למשל אלומיניום או ראטן סינתטי. אם יש לכם מקום אחסון - אפשר גם לבחור בריהוט מעץ טבעי, מראטן, ועוד.
3. האם אתם מתכוונים לארח? - נסו לחשוב עד כמה הגינה תשמש אתכם לאירוח. אם אתם אנשים שאוהבים מאד לארח, עליכם לבחור ריהוט גן בהתאם, שכן זה יהיה טבעי שאתם תבחרו לאחר לעתים קרובות בגינה בבית שלכם, כל עוד מזג האוויר הוא נעים. במצב כזה, ההשקעה אמנם תהיה גדולה יותר - אבל אתם תרוויחו את היכולת לארח בצורה יפה יותר. מהצד השני, אם אתם לא מארחים לעתים קרובות, אין צורך להוציא סתם סכומים גבוהים מידי על ריהוט שאנשים רבים לא יראו - ויש העדפה ברורה לריהוט נוח יותר.
4. כמה תעשו בו שימוש? - האם אתם בכלל מהאנשים שמשתמשים באופן קבוע בגינה שלהם או לא? אם כן - בוחרים כמובן בריהוט איכותי וחזק יותר. אם לא - אפשר לבחור גם בריהוט שהוא קצת יותר מעודן ולא חייב להיות הכי חזק ועמיד.

ולא לשכוח שזה יהיה שימושי

זה כיף לבחור ספות מבד יוקרתי עבור הגינה, אבל הן יתלכלכו מהר מאד, ואם יש לכם ילדים או חיות מחמד הם עלולים להרוס אותן. זה בעצם הדבר שהכי חשוב לזכור על בחירת ריהוט גן - הוא חייב להית שימושי, ולהתאים לכלל הנפשות בבית
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים