כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כך תבחרו מנקה למשרד

על פי אילו קריטריונים יש לבחור מנקה מקצועי למשרדים?

19/05/2015
אם אתם מנהלים משרד או בניין משרדים, אחד הדברים שאתם צריכים לדאוג להם הוא שכירת שירותיה של מנקה או של חברת ניקיון. אחרי הכול – במשרד עובדים אנשים ונכנסים אליו עוברים ושבים עבור כל מיני פגישות וצרכים – וחשוב לשמור בו על תנאים היגייניים לפחות סבירים. מכיוון שהשוק מלא היום במנקים ובחברות ניקיון שמציעים שירותי ניקוי משרדים, ערכנו עבורכם את המדריך השלם לבחירת מנקה למשרד, שיסייע לכם לעשות את הבחירה הנכונה וליהנות ממשרד נקי לפחות כל השנה.

הכללים לבחירת מנקה למשרד

• המלצות – אם יש לכם אפשרות לקבל המלצות על מנקה למשרד מאדם שאתם מכירים ויכולים לסמוך עליו – אשריכם. אחרי הכול, אם מנקה עושה עבודה טובה במשרד אחד, אין שום סיבה שזה לא יקרה גם במשרד אחר.

• המלצות אינטרנטיות – אם אין לכם ממי לבקש המלצה, תוכלו לחפש המלצות על מנקה למשרד ברשת האינטרנט. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להקליד במנוע החיפוש את הביטוי "המלצות על מנקה למשרד" או "מנקה למשרד המלצות" – ותקבלו שלל אתרים שבהם תוכלו למצוא את מבוקשכם. אבל, אם אתם בוחרים בדרך הזאת, ורוצים להגיע אל מי שיעשה עבורכם עבודה באמת טובה – הקפידו לוודא שהאתרים שאליהם אתם נכנסים הם אתרים אמינים שמספקים המלצות אמיתיות של לקוחות מרוצים, ולא כאלה שגם איש המקצוע עצמו, כמו גם כל הקרובים והמכרים שלו, יכולים להמליץ עליו.

• ניסיון – מנקים למשרד בעלי ניסיון רב שנים, הם בדרך כלל כאלה שיעשו עבודה טובה ומהירה. זאת משום שהם כבר "מכירים את החומר" – יודעים בדיוק באילו חומרים להשתמש לטובת ניקוי כל משטח עבודה וכל מכשיר אלקטרוני, על מנת שגם יבריק וגם לא ייהרס, ואם חשוב להם להמשיך לשמור על מקור פרנסתם, הם ימשיכו לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר.

• שימוש בחומרים בעלי תו תקן – אם אתם מספקים את החומרים למנקה, הקפידו אתם לרכוש רק חומרים שעומדים בכל דרישות התקן מבחינת בטיחות, על מנת שלא לסכן את עובדי הניקיון עצמם, כמו גם את כל מי שנמצא במקום. אם אתם משתמשים בשירותיה של חברת ניקיון ששולחת לכם מנקה למשרד, הקפידו לוודא שחומרי הניקיון בהם נעשה שימוש הם חומרים העומדים בכל דרישות התקן – מאותה סיבה בדיוק.

• אינטואיציה – בבחירת מנקה למשרד, כמו גם בבחירה של כל איש מקצוע אחר שאמור לתת לכם שירות לאורך זמן, לאינטואיציה יש מקום חשוב. אם אתם מרגישים שמדובר באדם שאתם יכולים לסמוך עליו ושיש לכם עם מי לדבר – לכו על זה. אם לא – המשיכו לחפש עד שתמצאו את זה שכן.

לסיכום – אם תנהגו על פי הכללים הלא כתובים שעכשיו כבר כתובים, סביר מאוד להניח שתמצאו מנקה למשרד שיעשה עבורכם עבודה טובה ויאפשר לכם לעבוד ולקיים פגישות עבודה במקום נקי ומסודר. בהצלחה!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים