כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מנקה חלונות בסנפלינג – עבודה על הגובה

כל מה שרציתם לדעת על ניקיון חלונות בסנפלינג.

19/05/2015
מי שאוהב אתגרים ומרגיש נפלא כשהאדרנלין זורם לו בגוף כל הזמן, יוכל למצוא הרבה סיפוק והנאה בעבודה בניקוי חלונות, אבל לא סתם – אלא ניקוי חלונות בסנפלינג.

מה עושה מנקה חלונות בסנפלינג?

מה עושה מנקה חלונות בסנפלינג?
ממש כמו שזה נשמע: מנקה חלונות מבחוץ, אבל לא בשיטה הרגילה, אלא באמצעות סנפלינג. עולים על הגג, נקשרים לציוד הסנפלינג הבטיחותי, לוקחים דלי, מגב וספוג ויוצאים לעבודה – בין ארץ ושמיים. עבור מי שאוהב חוויות שכאלה – זו עבודה נפלאה, ששכרה בצדה.

על מה חשוב לשים דגש בעבודה?

הדבר החשוב ביותר שעליו צריך לשים דגש כשמבצעים עבודה שכזאת, הוא כמובן – הבטיחות. חשוב מאוד להיות בטוחים שכל החבלים חזקים ושנקודות העיגון שיוצרים לפני תחילת העבודה יציבות מספיק ויכולות לשאת את משקלם של מנקי החלונות. חשוב לעשות שימוש בציוד חדש שלא נשחק כתוצאה מבלאי טבעי, ולצאת לדרך רק כשממש בטוחים שהכול בסדר. בימים בהם מזג האוויר סגרירי וגשום ובימים בהם יש רוחות חזקות – חשוב להקפיד עוד יותר על ההיקשרות לחבלים, על מנת להפחית ככל שניתן את הסיכון בעבודה.

מאפיינים של מנקה חלונות בסנפלינג

מי שרוצה לעסוק בניקוי חלונות בשיטה הלא שגרתית של סנפלינג, צריך שתהיינה לו התכונות הבאות:

• יכולת להתמודד עם פחד – כי מדובר בעבודה בגובה רב שמחייבת התגברות על החשש וביצוע העבודה למרות הדאגה.

• אהבת אתגרים – כי במשימות של ניקוי חלונות יש לא מעט אתגרים, כמו הגעה למקומות שהגישה אליהם קשה ועבודה בגובה רב. מי שלא יכול להתמודד עם משימות מורכבות שכאלה – עדיף שיחפש מקצוע אחר.

• אהבת ניקיון – כי רק מי שאוהב ניקיון יוכל לבצע את המשימה בצורה מושלמת – מבלי להשאיר על אף חלון אף גרגר אבק.

עבודה ששכרה בצידה

מנקה חלונות בסנפלינג שיודע את העבודה ומתקדם יחסית מהר, יכול להגיע לשכר יפה של בין 60-50 שקלים לשעה. אם הוא מבצע את העבודה מדי יום, הוא בהחלט יכול להגיע לשכר חודשי גבוה, שיכול לסייע לו לחסוך כסף למגוון רחב של מטרות.

היכן לומדים להיות מנקה חלונות בסנפלינג?

יש מכללות שמכשירות תלמידים לביצוע עבודות בגבהים, ביניהם גם ניקוי חלונות באמצעות סנפלינג. היתרון במכללות שכאלה הוא, שההכשרה שהן נותנות מאפשרת לכם לבצע לא רק ניקוי חלונות בסנפלינג אלא גם עבודות נוספות בגובה, כגון עבודות איטום, שיפוץ אריחי מבנים, תליית שלטי חוצות, עבודות צבע, הרחקת יונים בשיטות שונות ועוד.
לכן, מי שלומד בקורס עבודות בגובה יכול לעבוד במגוון רחב של תחומים, ולדאוג שחיי העבודה שלו לא יהיו משעממים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים