כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

היתרונות של ציוד יד 2 לעסק

כאשר מקימים עסק חדש יש החלטות רבות שצריך לבצע ולקחת בחשבון. מיקום העסק, מספר העובדים שלו, השיווק והתקציב, הם גורמים שמשפיעים רבות על האופן שבו העסק יתפקד, וכמובן גם על העלות הכוללת שלו.

27/05/2015
אחד הגורמים שמשפיעים בצורה ניכרת על מידת ההשקעה הנדרשת בשלבים הראשונים של העסק הוא הציוד שאותו יש לרכוש לצורך הפעלתו. כדי לחסוך בעלויות, בעלי עסקים רבים בודקים את האופציה של רכישת ציוד משומש לעסק שלהם. רכישת ציוד יד שנייה מצמצמת את עקרון אי הוודאות, במיוחד בשלבים הראשונים של העסק, ואינה פוגעת בתפקוד שלו. במאמר זה נסקור את היתרונות של ציוד יד 2 לעסק ונמסור כמה טיפים על הגורמים שמהם הכי כדאי לרכוש ציוד שכזה.

אי ודאות בעיקר בהתחלה

כל עסק חדש סובל מאי ודאות גדולה מאוד, בעיקר בשלבים הראשונים להקמתו. הסביבה הקפיטליסטית שבה אנו מנסים להפעיל עסקים היא סביבה תחרותית ביותר, שבה יש משתנים רבים ואווירה של אי ודאות רבה. חיסכון בהשקעה יכול להקל משמעותית את העומס הכלכלי ואת הסיכון שבהקמת עסק חדש, במיוחד בתחילת דרכו של כל עסק, תקופה שבה ההוצאות הן גדולות. ציוד יד 2 לעסק חדש מפחית את עקרון אי הוודאות על ידי הקטנת ההשקעה הנדרשת, ובכך מסייע לבעל העסק להתגבר על מכשולים ראשוניים שבהם הוא נתקל בשלבי הקמת העסק. על מנת לצמצם את אי הוודאות ולחסוך בהשקעה הנדרשת, יש לבחון את הציוד המשומש המיועד לרכישה בצורה קפדנית, מכיוון שלעתים ציוד משומש שלא נבדק כראוי יכול להתקלקל מהר מאוד – עובדה בעייתית כשמדובר בציוד שנרכש ללא אחריות מגורם פרטי.

גם בעסק חדש, חלק גדול מהציוד יכול להיות משומש

חלק ניכר מהציוד של עסק חדש יכול להיות משומש מבלי לפגוע באפקטיביות של העסק, בנראות שלו או באופן בו הוא פועל ומתפקד. גם עסק חדש שמעוניין להשתמש בציוד יד שנייה יכול להשתמש באביזרים כמו קופה רושמת, שולחן קופה, משקלים ומכונות אריזה ממקור משומש, מכיוון שציוד שכזה מתבלה לאט יותר מציוד אחר, ויכול להיות בשימוש של מספר גורמים בזה אחר זה ללא הפרעה. כמובן שבעת רכישת ציוד משומש עבור העסק החדש שלכם כדאי מאוד לבדוק את הציוד עצמו ולוודא שהוא תקין, שאין בו פגמים ושהוא פועל ללא תקלות. על מנת לחסוך בעלויות ההקמה של העסק שלכם, כדאי מאוד לרשום את כל הציוד הדרוש להפעלתו של העסק, ולסמן ברשימת הציוד החדשה שיצרתם את הציוד שיכול להגיע אליכם ממקור משומש מבלי להפריע לפעילות התקינה של העסק.

ממי כדאי לקנות ציוד יד 2 לעסק?

ציוד מכל סוג שהוא, על אחת כמה וכמה ציוד שבו נעשה שימוש למטרות עסקיות, הוא דבר הנתון לבלאי המוריד מערכו, ואף גורם לחוסר תפקוד שלו. כאשר אתם בודקים רכישת ציוד יד 2 לעסק שלכם, כדאי מאוד לבדוק את הציוד באופן אישי ולוודא שהוא תקין ושאין בו פגמים רציניים שמורידים מערכו או עלולים לגרום לחוסר תפקוד שלו. בנוסף, כדאי לרכוש ציוד יד שנייה לעסק שלכם מגורמים מורשים כמו משווקים מורשים, או בתי עסק שנסגרו. אתרי אינטרנט כמו יד 2 או קבוצות ייעודיות בפייסבוק יכולות לעזור לכם גם כן, אך מכיוון שמדובר ברכישת ציוד ממקורות פרטיים, אין לדעת האם הציוד תקין או לא. אחד היתרונות של ציוד יד 2 לעסק הוא שניתן למצוא ציוד משומש לבתי עסק במחסני החרמות של ההוצאה לפועל. מדובר למרבה הצער בציוד שהוחרם מעסקים שפשטו את הרגל, אך דווקא שם ניתן יהיה למצוא ציוד באיכות טובה, לעתים אפילו די חדש, ובמחירים נוחים ביותר.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים