כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

האם כדאי לקנות מערכות קורא כרטיסים יד שנייה?

אנחנו רוצים את מערכת קוראי הכרטיסים האיכותית ביותר, אבל רוצים גם לחסוך בעלויות

27/05/2015
עבור כמעט כל עסק מתקדם ומודרני, מערכת איכותית של כרטיסים מזהים אישיים ושל קורא כרטיסים איכותי בהתאם היא מערכת הכרחית לתפעול העסק היום יומי. החשיבות של המערכות הללו היא חשיבות בעלת רבדים רבים בחיי העסק. רובד אחד שכזה קשור לבקרת העובדים האיכותית, במערכת ברורה וקלה לתפעול של העברת כרטיס ושל בקרה ושליטה על כוח האדם הנמצא בעסק. הרובד השני הוא כל מה שקשור לבקרת כניסה ולמערכות שליטה על מידור העסק. בכדי ליצור את ההפרדה בין לקוחות לעובדים, עובדים למנהלים ומנהלים לבעלים, אנחנו צריכים ליצור מערכת איכותית של בקרת כניסה ושל שליטה איכותית על כל מערכת הבקרה, ואת המכלול האיכותי הזה אנחנו מקבלים ממערכת איכותית של קוראי כרטיסים, בקרות כניסה וכרטיסים אישיים. עם זאת, בשביל ליצור את המערכת המקיפה והאיכותית ביותר בתחום זה צריך להשקיע לא מעט כסף, וזו השקעה שרבים חושבים פעמיים עליה בתהליך היקר והמסובך כשלעצמו של הקמת בית העסק. בסיטואציה הזו רבים מאתנו יבדקו אופציות של רכישת מערכות קוראי כרטיסים מיד שנייה. השאלה שצריכה להישאל היא האם הדבר כדאי. אנחנו כאן כדי לתת תשובה.

האם כדאי לנו לבדוק אפשרויות של מערכת קורא כרטיסים בקנייה מיד שנייה?

• בשביל להבין האם כדאי לנו לרכוש קורא כרטיסים ומערכת מקיפה מיד שנייה, אנחנו צריכים לשאול את עצמנו מה אנחנו בעצם רוצים להשיג ממערכת זו ומה התפקיד שהיא משחקת בעסק שלנו. התשובה לשאלה הזאת, על פי רוב, תהיה יצירת מערכת השליטה והבקרה על כוח האדם ועל בקרות הכניסה כפי שפירטנו קודם לכן. התפקיד הזה הוא תפקיד חשוב מאוד, ולכן צריך לחשוב היטב האם אנחנו יכולים להמר על איכות המערכת הזאת בקנייה מיד שנייה. בנוסף, כשאנחנו קונים מיד שנייה ספק אם נוכל להתאים את המערכת לצרכי העסק ולדרישות הספציפיות של העסק שלנו, וגם זה שיקול שראוי לקחת בכובד ראש.
• אי אפשר לשלול לחלוטין קנייה מיד שנייה, אם אנחנו נחושים בדעתנו לצמצם עלויות ובטוחים שאנחנו קונים מערכת במצב איכותי ("כחדש"), שלא תיצור עבורנו בעיות בשימוש ובהתקנה שלה. אם בדקנו את המערכת לעומק, וידאנו שאנחנו יכולים להתאים אותה לצרכים שלנו ואנחנו מבצעים את הרכישה בצורה האחראית והמבוקרת ביותר, לא צריך לשלול חד משמעית קנייה מיד שנייה שתחסוך לנו כסף. עם זאת, האפשרויות מיד שנייה בתחום זה ובסטנדרטים הללו הן אפשרויות מוגבלות מאוד.

יש דברים שאסור להתפשר על האיכות שלהם

בכל הנוגע לבקרה שלנו על כוח האדם שלנו, ולבקרת הכניסה ויצירת מערכת ניהול העסק האיכותית שלנו, אסור לנו להתפשר על איכות המערכת. בהתחשב בכך, ייתכן שקורא כרטיסים הוא לא מסוג המכשירים שכדאי לנו לחפש בקנייה מיד שנייה, וכדאי לנו לחפש את השירות המקיף והאיכותי שייתן לנו את ההתאמה הראשונית האיכותית ביותר של מערכת שניתן להשיג.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים