כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

המדריך המלא לקניית דירה בחו"ל

השקעה בנדל"ן בחו"ל יכולה להיות מאוד משתלמת, בתנאי שעושים אותה נכון. להלן המדריך המלא לקניית דירה בחו"ל

28/05/2015
השקעה בנכסי מקרקעין בחו"ל יכולה להניב תשואה גבוהה לאורך זמן. על מנת לבצע השקעה מן הסוג הזה כדאי לקחת בחשבון את הנושאים הבאים:

א. קבעו את מטרת ההשקעה והסיכון – יש סוגים רבים של השקעות נדל"ן בארץ ובחו"ל. בשלב הראשון תצטרכו לקבוע את מטרת ההשקעה ואת גובה הסיכון שאתם מוכנים לקחת. ככל שהסיכון גבוה יותר, כך גם התשואה צפויה לעלות. מצד שני, יש חסרונות ברורים להשקעה הרפתקנית שאינה עולה בקנה אחד עם היכולת הכלכלית הקיימת.

ב. בחירת נכס – על מנת לבחור נכס בחו"ל תצטרכו להכיר את חוקי המס, את מסלולי המס בישראל ואת החוק המקומי. גם היכרות עם השוק המקומי יכולה לעזור ולמנוע מכם הוצאות מיותרות. בררו על המשמעות של אזרחות אירופאית או אמריקאית והתייעצו עם אנשי מקצוע בכל מקרה של התלבטות. זכרו כי קיימים הבדלים משמעותיים בין אזרחות גרמנית, צרפתית או קנדית וכדומה. בדקו את ההשפעה של האזרחות על חוקי המס ועל מסלול התשואה שתוכלו להפיק מתוך ההשקעה.

ג. אופי השקעה – האפשרויות העומדות בפניכם עבור קניית דירה בחו"ל הן השקעה עצמאית או שימוש בשירותי סוכנות נדל"ן. משקיע פרטי חוסך בהוצאות על עמלה, בעוד משקיע המשתמש בסוכנות נדל"ן מקצר תהליכים וחוסך זמן. כדאי לבצע תחקיר מקיף על הנכסים העומדים למכירה ולהיעזר במידע המופיע באתרי אינטרנט.

נטרול סיכונים של השקעה בחו"ל

קניית דירה בחו"ל מלווה בסיכונים המהווים חלק בלתי נפרד מההשקעה. למרות שלא ניתן לנטרל לחלוטין את הסיכונים, קיימים בהחלט כללים עליהם חשוב להקפיד. ראשית, בדקו מי הוא בעל הנכס ומה הרקע שלו. נהלו את התחקיר בכלים אובייקטיביים ואל תעבירו תשלומים מוקדמים לפני שלב החתימה בנוכחות עורך דין. שנית, בדקו את הגוף מולו אתם מנהלים משא ומתן. אל תתביישו להעלות שאלות, להצביע על פערים או לבקש דיוקים בהצעת המחיר והחוזה.

לסיכום, קניית דירה בחו"ל מתחילה מקביעת מטרות, ממשיכה בבחירת נכס ומסתיימת בהחלטה על אופי ההשקעה. בדקו אילו החלטות עולות בקנה אחד עם סוג ההשקעה ותשיגו תשואה אופטימאלית.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים