כרגע באתר
2
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

משפצים את הבית? צאו לחופשת סקי בזמן השיפוצים

הבית בשיפוצים? נצלו את הזמן לצאת לחופשת סקי באירופה

28/05/2015
כדאי לנצל את ההזדמנות ולהתעניין בחופשת סקי בזמן השיפוצים. חופשה כזו מעמידה שורה ארוכה של יתרונות עבור בעלי בתים ודירות:

א. חזרה לבית חדש – מי שיוצא לחופשת סקי בזמן השיפוצים מבטיח לעצמו חזרה לבית חדש. אפקט ההפתעה משדרג את השיפוץ ומשפר את איכות החיים. את החזרה לבית החדש ניתן לתאם מול אנשי מקצוע העוסקים בתחום השיפוץ, מול הקבלנים וגם מול נותני השירותים. המטרה היא לצאת לחופשה עם בית ישן, ולחזור לעולם שלם של אפשרויות מרעננות.

ב. חיסכון בהוצאות – בניגוד למה שנהוג לחשוב, נסיעה לחו"ל במהלך השיפוץ אינה הוצאה מיותרת. דווקא מי שנשאר בארץ ונאלץ להסתדר עם חצי בית או עם חדרים מוגבלים מוצא את עצמו מתמודד עם הוצאות מן הסוג הזה. את החופשה כדאי לתכנן לפי תקציב קבוע מראש, להקפיד על תקופה נכונה המתאימה לחופשת סקי ולהשוות עלויות מול בתי מלון ומתקני אירוח. בסופו של דבר, ברוב תהליכי השיפוץ לא ניתן להמשיך לגור בבית ולכן החופשה בחו"ל היא גם משתלמת וגם מהנה.

ג. שיפור רמת המקצועיות – קבלנים ואנשי מקצוע המוזמנים לבצע שיפוץ צריכים לקבל מרחב פנוי. מבחינת בעלי הבית, הדרך הטובה ביותר להבטיח להם את המרחב הזה הוא לנסוע לחופשה של מספר ימים לפחות. בית פנוי משפר את רמת המקצועיות ומבטיח תשומת לב גם לפרטים הקטנים של השיפוץ, החידוש והדקורציה.

איך לבחור קבלן שיפוצים

לא כל קבלן שיפוצים מעניק תחושת ביטחון המאפשרת נסיעה לחו"ל. במילים אחרות, אם רוצים לנצל את היתרונות של חופשת סקי בזמן השיפוצים, צריך להשקיע זמן בחיפוש אחר קבלן מיומן והוגן.

אפשר לקבל המלצות על קבלני שיפוצים ולהתייעץ עם חברים ובני משפחה. אפשרות אחרת היא לאסוף מידע על קבלנים באתרי אינטרנט העוסקים בתחום ולקבל הצעת מחיר מסודרת עם אחריות.
שיפוץ הוא תהליך ארוך הכרוך בלא מעט עוגמת נפש. הדרך הנכונה להתמודד עם התהליך היא להתכונן מראש לשינויים ולבצע את ההתאמות הנדרשות. בין היתר, מומלץ לשקול נסיעה לחו"ל והפסקה מהשגרה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים