כרגע באתר
6
4
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

עיצוב חדרי ילדים עם טפטים מצוירים

כיצד לעצב חדרי ילדים מקסימים באמצעות טפטים מצוירים

28/05/2015
מי שרוצה לנצל את היתרונות של טפטים מצוירים לחדרי ילדים צריך להקפיד על עיצוב. אלו כללי המפתח עבור עיצוב מן הסוג הזה:

א. בחרו את הטפטים בהתאם לגיל הילד וחשבו על הטווח הארוך – ילדים גדלים במהירות אך את העיצוב של חדרם לא חייבים להחליף מדי שנה. במילים אחרות, בחרו את הטפטים בהתאם לגיל הנוכחי של הילד, אולם הביאו בחשבון גם את הטווח הארוך. בדקו האם הטפט יתאים לו בעוד שנה-שנתיים ואל תתביישו להתייעץ עם הילד בכל מקרה של התלבטות.

ב. השקיעו בעיצוב עם טפטים איכותיים – אל תוותרו על טפטים המיוצרים מחומרי גלם איכותיים. בחדרי ילדים אין מקום לפשרות בטיחותיות. השקיעו בעיצוב החדר עם טפטים איכותיים ותוכלו ליהנות מהם לאורך זמן.

ג. בדקו היטב מי מדביק את הטפטים – הדבקת טפטים מצוירים חשובה לא פחות מהעיצוב שלהם. הזמינו אנשי מקצוע מיומנים, מנוסים ואמינים לטובת הדבקה של הטפטים. ודאו שההדבקה נעשית בצורה טובה וללא קילופים או משקעים. בנוסף, עצבו את חדרי הילדים תוך הדבקה של הטפטים מאחורי ארונות ומכשירי חשמל.

היתרונות של טפטים מצוירים

טפטפים מצוירים משנים לחלוטין את האופי של חדרי ילדים ויש להם הרבה יתרונות שלא קשורים ישירות לעיצוב. ראשית, קל לנקות את הטפטים ולתחזק אותם ברמה גבוהה לאורך זמן. הטפטים הם פתרון חיפוי אידיאלי עבור קירות הנמצאים במקומות שנוטים לספוג לכלוך, צבעים וכתמים. טפטים עדיפים על פני צביעת קירות ואפשר לבחור אותם בהתאם לאופי העיצוב הכללי של הבית. שנית, טפטים מאפשרים משחקי צורות ואור וצל. בעזרת טפטים ניתן לגרום לאשליה אופטית של חדר גדול ולחסוך בהוצאות שיפוץ ועיצוב מחדש.

רכישה של טפטים מצוירים יכולה להתבצע באמצעות אתרי האינטרנט, בחנויות עשה זאת בעצמך ובחנויות עיצוב. כדאי לערב מעצבי פנים בעיצוב בתים חדשים ולשאוב השראה מקטלוג דוגמאות. המטרה היא לשלב את הטפטים באופי החדר, אך להשיג ערך מוסף הנובע מהרמוניה של צבעים וגוונים. בדקו אילו טפטים משרתים את חדרי הילדים על הצד הטוב ביותר והשתמשו ביתרונותיהם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים