כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

לא רק מילקי – ההופעות השוות בברלין לקיץ

ישראלים צעירים רבים מאוהבים בברלין, ובצדק

31/05/2015
בשנה האחרונה העיר ברלין, בירת גרמניה, עלתה לכותרות ולמוקד דיון ציבורי בישראל מסיבות מעניינות במיוחד. יותר ויותר ישראלים מוצאים את ביתם החדש בברלין, דווקא בעיר זו שייצגה יותר מכל מקום אחר את האנטישמיות ואת השמדת העם היהודי לפני עשרות שנים. ודווקא במקום זה עשרות אלפי ישראלים מוצאים את ביתם, בגלל מכלול של פרטים ותכונות שהופכות אותה למקום הנכון לחיות ולהיות בו עבור כמעט כל צעיר ברחבי העולם. ברלין המודרנית היא עיר מזמינה, מיקרוקוסמוס תרבותי וכלכלי שמתאים במיוחד לצעירים ומאפשר להם להתקיים בכבוד ובתנאים טובים בהוצאה נמוכה יחסית (ומכאן גם השם מחאת המילקי). עם זאת, ישראלים רבים עוד יותר מחפשים טיסות לברלין במטרה אחרת – חופשה מהנה, קצרה יחסית ובעיקר צעירה בעיר שהופכת במהרה לבירה הצעירה של אירופה.

חוויה שלמה ומלאה של ברלין לא חייבת להישאר בתוך גבולות הקרויצברג

הרובע המפורסם והמזמין ביותר עבור ישראלים צעירים בברלין הוא כמובן קרויצברג – שהפך למוקד דירות זולות, תרבות פרינג' והיפסטרים, מסעדות איכותית וזולות עם טעמים מכל העולם ובעיקר קבלה מלאה של השונה, המוזר והצעיר. עם זאת, בשביל חופשה איכותית אמיתית בברלין אנחנו חייבים גם לצאת מהקרויצברג ולהרגיש קצת את ההיסטוריה והתרבות של בירת גרמניה, ובעיקר את האפשרויות הבלתי מוגבלות בעיר המדהימה הזאת. אחת האפשרויות הזו היא, כמובן, ההופעות המדהימות בקנה מידה עולמי שמתארחות בעיר הזו מדי שנה. כעת נבדוק מהן האפשרויות המובילות של הופעות כשאנחנו מתכננים חופשה לברלין הקיץ.

איזה הופעות אנחנו פשוט חייבים לראות הקיץ בברלין?

נתחיל מהקרוב ונגיע לרחוק. חברות ישראליות רבות מציעות לנו כרטיסי טיסה כחלק מדילים, אבל בהחלט כדאי לנו ללכת רק על דיל איכותי – כזה שיכלול טיסות לברלין שיהיו נוחות וידידותיות ועם מלון זול אך איכותי במיקום טוב בברלין. ההופעות הקרובות יותר שכדאי לנו לראות הן ההופעות של לימפ ביזקיט ושל קיס שמתקיימות בתאריכים 2/6 וה-3/6 בהתאם. שתי הלהקות הללו שייכות לתקופות אחרות, אבל שתיהן נותנות לנו רוק ורעש בסגנון שונה ואהוב כבר עשרות שנים. ככל שהקיץ מתקדם ההופעות נהיות גדולות יותר, והשיא הוא אולי הופעת הענק של AC/DC ב-25/6. עם התקדמות הקיץ יגיעו טום ג'ונס, זי זי טופ וסנטנה, והשיא יהיה בשתי ההופעות של מאמפורד אנד סאנז בתאריכים 17 ו-18 ביולי. סוף הקיץ יהיה, אולי, השיא – עם הופעה של לינקין פארק ב-3/9 וארבע הופעות ענק של יו-2 בתאריכים 24-29/9.

סדרו לעצמכם את החופשה המהנה והשלמה ביותר בבירה הצעירה של אירופה

אלה רק חלק מהאפשרויות של הופעות בברלין שיש לנו הקיץ. ברלין היא עיר ענקית, עם אפשרויות בלתי מוגבלות ושוות לכל נפש, וכולן הרבה יותר מעניינות ממילקי זול. למה אתם מחכים?
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים