כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

לימודי איפור מקצועי

אם את אוהבת לאפר את עצמך, ומוצאת את עצמך מאפרת גם אחרות, ולא משנה אם מדובר בילדות שלך, באמא שלך או בשכנות שרוצות להיראות נפלא באירוע, יכול מאוד להיות שלימודי איפור מקצועי יהיו עבורך בחירה נכונה לחיים. אם את לא בטוחה, כי את לא יודעת בדיוק מה אפשר לעשות אם זה ואם זה באמת משתלם – המאמר הזה הוא בדיוק בשבילך.

02/06/2015

האם כדאי ללמוד איפור מקצועי?

אם את אוהבת להתעסק עם הצבעים, לתחום עיניים באייליינר חדש ונוצץ כדי לבדוק איזה מראה מתקבל ומקבלת באהבה כל בקשה לאפר את השכנה, את הדודה או את הגיסה של החברה הכי טובה – כנראה שאת ולימודי איפור מקצועי נועדתם זה לזו.
אם את חוששת להתחיל כי את לא בטוחה שזה מקצוע שיש לו ביקוש, יכול להיות שתופתעי לגלות שיש לו ביקוש עצום. מספיק לפתוח כל דף של כל קבוצת נשים ברשתות החברתיות כדי לראות את זה, כי שם כל פרסום שני בערך מבקש המלצה על מאפרת טובה לאירוע.
אז אם זאת האהבה שלך, וזה מה שאת רואה את עצמך עושה – לכי על זה, ולכי על זה בגדול.

לא רק איפור לאירועים

לא רק איפור לאירועים
כשלומדים להיות מאפרת מקצועית, אפשר לעשות עוד דברים חוץ מלאפר נשים לאירועים. כך למשל, אם את יודעת ואוהבת להדריך, תוכלי לפתוח סדנאות איפור וללמד נשים איך לעשות זאת בעצמן. אם תבחרי בכיוון הזה, תוכלי לקיים לא רק סדנאות אישיות אצלך בסלון, אלא גם למנף את זה להדרכות קבוצתיות, ולהיות אחת מאותן נשים שמזמינים להרצאות באירועים שונים, ביניהם:

• סדנאות איפור במסיבת רווקות – כי הרבה בחורות צעירות רוצות לדעת איך להתאפר, ואין כמו מסיבת רווקות כדי לעבור סדנה מקיפה כזאת, שתאפשר לכל אחת להתאפר לבד לקראת האירוע ולחסוך לעצמה לא מעט כסף על איפור מקצועי על ידי מאפרת אחרת.

• סדנאות סלון לקבוצות נשים – נשים מאוד אוהבות לארגן לעצמן ערבי נשים עם קונספט מסוים, והרבה מהן ישמחו להזמין מאפרת מקצועית שתדריך אותן צעד אחר צעד איך להתאפר לבד ולהשיג את המראה המתאים עבורן.

• סדנאות לנערות – נערות שנכנסות עכשיו אל העולם הבוגר, ישמחו לדעת באיזה מוצרים עדיף להן להשתמש כדי להסתיר פגמים ולהבליט תווי פנים יפים, כי זה בדיוק מה שמעניין אותן בגילאים האלה. אם תהיי מאפרת מקצועית, לבטח יזמינו אותך להרבה ימי הולדת...

לעבוד במה שאת הכי אוהבת

אם את אוהבת את התחום ואיפור הוא חלק מהחיים שלך, לכי על זה – ובגדול. קחי קורס איפור מקצועי במכללה מוכרת, למדי מהטובים ביותר, סיימי בהצלחה והראי לעולם הנשי מה יש לך להציע. אנחנו בטוחים שתצליחי בגדול.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים