כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

קורס כתיבת תוכן שיווקי - ללמוד לכתוב טקסט שמוכר

אם אתם מרגישים דחף בלתי נשלט לכתוב, ואתם רוצים לשכלל את הכתיבה שלכם כדי לעזור לבעלי עסקים למכור ולהצליח – קורס כתיבת תוכן שיווקי הוא הקורס המושלם עבורכם. כאן תמצאו את כל המידע על הקורס, כולל דרישות מוקדמות, תכנים וטווח מחירים.

09/06/2015

מהו תוכן שיווקי?

מהו תוכן שיווקי?
תוכן שנועד להניע את הלקוחות הפוטנציאליים של עסק מסוים לפנות דווקא אליו ולא אל אף אחד מהמתחרים שלו. תוכן כזה אפשר למצוא בפלאיירים, בברושורים וכמובן – באתרי האינטרנט של העסקים. מדובר בתוכן שכתוב בפורמט מיוחד ובדרך מסוימת, ושפונה באופן מדויק אל קהל היעד הרלוונטי של בית העסק שעבורו אתם כותבים.

אני רוצה לקדם עסקים באמצעות תוכן. מה עושים?

קודם כל – בוחנים את הרצון שלכם לעסוק בכתיבה. כותב תוכן שיווקי צריך להיות אדם שהכתיבה היא חלק בלתי נפרד ממנו, שיודע לפחות את חוקיה וכלליה הבסיסיים ושחושב שזה מה שהוא רוצה לעשות כמקצוע לחיים. אם התשובות לכל השאלות האלה חיוביות – נרשמים לקורס כתיבת תוכן שיווקי.

מה לומדים בקורס?

אם תבחרו במקום מתאים ללימודי כתיבת תוכן שיווקי, תוכלו לקבל את כל היסודות והכלים התיאורטיים והמעשיים לכתיבת תוכן שבאמת מניע אנשים לפעולה.

• כתיבת תוכן מכוון מסר
• יצירת תוכן מעורר אמון
• אסטרטגיות פרסומיות
• טכניקות כתיבה שיווקיות ופרסומיות
• כתיבת כותרות מנצחות שיגרמו לאנשים להמשיך לקרוא
• שימוש נכון במילות מפתח כשכותבים תוכן לאינטרנט
• ועוד

התאמת סגנונות הכתיבה למדיות השונות – אינטרנט (על הפלטפורמות השונות שבו – פייסבוק, יוטיוב, טוויטר, בלוגים), ברושורים ועוד.

כמה זמן נמשך הקורס?

רוב הקורסים ללימודי תוכן שיווקי נמשכים בין 20 - 30 שעות אקדמאיות פרונטליות בכיתה.

דרישות הקורס

בחלק מהמקומות בהם מתקיים קורס כתיבת תוכן שיווקי צריך יהיה לעבור מבדק התאמה. במהלך הקורס יידרשו התלמידים לבצע את כל המשימות שתינתנה בכיתה וכן לבצע פרויקט גמר לצורך קבלת התעודה. בחלק מהמקומות יתווספו גם שעות תרגול מעשיות עם המרצה – מעבר לשעות הקורס הרגילות.

לסיכום – אם אתם רוצים לדעת איך לכתוב כדי לעודד אנשים לפנות אליכם או אל בעלי העסקים שיהיו הלקוחות הפרטיים שלכם – קחו קורס בכתיבת תוכן שיווקי ותלמדו את כל הטכניקות המוצלחות לכתיבה נכונה. כשתסיימו את הקורס תעמדו בנקודת התחלה מובילה, שתאפשר לכם להציע את שירותיכם לבעלי עסקים שיצטרכו אתכם. בהצלחה!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים