כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

דודי שמש יד שנייה

דודי השמש המעטרים את הגגות של רוב הבתים בישראל מהווים פלא טכנולוגי של ממש. אמנם מדובר במכשיר חשמלי פשוט יחסית, אך הגדולה שלו באה לידי ביטוי בכך שהפשטות שבו שנייה רק לגאונות שלו. דוד השמש המודרני מאפשר לנו לחסוך לא מעט כסף ואנרגיה לצורך חימום המים ובנוסף לכך, לא תורם לזיהום הסביבה ולו במעט.

09/06/2015
עם זאת, אליה וקוץ בה, שכן על אף פשטותו היחסית, דוד השמש המודרני אינו מכשיר זול. למעשה, ישנם דגמים של דודי שמש שעלותם מגיעה ליותר מ-4,000 ₪. לכן לעתים כדאי לשקול רכישה של דודי שמש יד שנייה, אך אם אתם אכן שוקלים זאת כעת, נזכיר לכם להתייעץ ראשית עם טכנאי דוד שמש לגבי הרכישה.

דוד שמש יד שנייה – יתרונות מול חסרונות

היתרון המרכזי של דוד שמש יד שנייה בא כמובן לידי ביטוי בכך שמדובר במוצר שעלותו נמוכה יותר ואפילו באופן משמעותי בהשוואה לעלות של דוד שמש חדש. נכון, ישנם דברים חשובים יותר מחיסכון כספי ולעתים דווקא הניסיון לחסוך כסף עולה לנו בסופו של דבר ביוקר, אבל חשוב להבין שכשמדובר בדוד שמש, לא אחת ניתן לחסוך אלפי שקלים ולא ניתן להקל בכך ראש.

חסרונותיו של דוד השמש המשומש נסובים בעיקר סביב נושא התקינות שלו. כאשר רוכשים דוד שמש חדש, בדרך כלל הוא מגיע עם אחריות מלאה מצד החברה המשווקת וברוב המוחלט של המקרים מדובר בדוד תקין לחלוטין (למעט המקרים הנדירים שבהם מדובר בדוד הסובל מפגם שנוצר בתהליך הייצור). לעומת זאת, אף אחד לא מספק אחריות עבור דוד משומש ולמעשה לא ניתן לדעת האם הדוד תקין לחלוטין רק מהתבוננות בו. בדיוק כאן נכנס לתמונה טכנאי דוד שמש מקצועי.

מהו תפקידו של טכנאי דוד שמש בהקשר של דוד שמש יד שנייה?

ניתן להקביל את התפקיד של טכנאי דוד שמש בהקשר של דוד שמש משומש, לתפקיד של מכון רכב, המספק שירות של בדיקת רכב לפני קנייה. מן הסתם אף אדם בר דעת לא ירכוש רכב לפני שיבדוק האם הוא לא רוכש חתול בשק, ולכן זה מפליא מאוד שישנם אנשים שלוקחים סיכון ופשוט רוכשים דוד שמש מבלי לבדוק את המוצר מבחינה טכנית לפני הרכישה.

טכנאי מוסמך העוסק בטיפול, התקנה ותחזוקה של דודי שמש באופן שגרתי, יכול לבדוק את הדוד על מערכותיו השונות, לקבוע האם הוא תקין ומהו מצב התחזוקה הכללי שלו ולייעץ לכם בנוגע לכדאיות הרכישה. בנוסף לכך, בין אם מדובר בדוד חדש ובין אם מדובר בדוד יד שנייה, בכל מקרה מומלץ להימנע מהתקנה עצמאית של הדוד.

תחת זאת יש להעדיף להזמין טכנאי מוסמך שידאג להתקין את הדוד באופן המקצועי ביותר והאמין ביותר, על מנת שהדוד ישרת אתכם למשך שנים רבות ללא תקלות.

פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים