כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כך נבחר מעלון מדרגות יד שניה בבטיחות

מעלון המדרגות הוא הפתרון האיכותי ביותר שקיים כשאנחנו רוצים לתת מענה לבעיות ניידות בבתים עם מדרגות

11/06/2015
בעיות שקשורות לניידות וליכולת תנועה שלנו בתוך הבית ומחוצה לו הן לעתים קרובות בעיות שגורמות לנו לצורך ארוך ומסובך בהסתגלות ובהשלמה עם המצב החדש. הגוף שלנו לא נשאר צעיר ובריא לנצח, ובמקרה שבו אנחנו סובלים ממחלה או מפציעה שמגבילה את יכולת הניידות שלנו, כל החיים שלנו מושפעים ומתהפכים מקצה לקצה. זה מתבטא בדברים הקטנים ביותר, כמו למשל המדרגות בבית שלנו. אם יש לנו בבית מדרגות שבהן אנחנו צריכים להשתמש על בסיס יום יומי, ברגע שבו אנחנו סובלים מאתגר שקשור לניידות שלנו השימוש בהן יהיה טבעי הרבה פחות ולעתים גם בלתי אפשרי. בשביל לענות על האתגר הזה קיים המכשיר שנקרא מעלון מדרגות.
מדובר, למעשה, במעלית קטנה וקומפקטית שאותה אנחנו מתקינים לאורך המדרגות, כך שניתן להתייצב עליה בישיבה נוחה או עם כיסא גלגלים גדול של ממש, וכך ניתן לעלות ולרדת במדרגות בנוחות גם כשאנחנו סובלים מנכות כזו או אחרת. אחד האתגרים שקשורים למעלון המדרגות הוא שמדובר במוצר יקר למדי, משום שלעתים קרובות צריך להתאים אותו באופן אישי לכל מי שמשתמש בו. בהתחשב בכך, ברור שנעדיף לקנות אותו מיד שנייה. כעת נבין איך נעשה זאת נכון.

מהן הסכנות בקניית מעלון מדרגות מיד שנייה, וכיצד נוכל להיות בטוחים שאנחנו קונים את המוצר הנכון עבורנו?

כאמור, מעלון מדרגות הוא מוצר שבצורה אידאלית אנחנו מתאימים אותו באופן ספציפי לנכה המשתמש בו. מדובר בהשקעה כלכלית לא מבוטלת, והסכנות או האתגרים שקשורים לקנייה של מעלון המדרגות מיד שנייה קשורים בעיקר למוצרים שחוקים ולא איכותיים מצד אחד, ולחוסר התאמה של המעלון לצרכים שלנו מצד שני. כיצד נוכל להיות בטוחים שאנחנו רוכשים מעלון מיד שנייה שיתאים לנו, לצרכים שלנו ולבית שלנו מצד אחד ויהיו איכותי מצד שני? לא מדובר במשימה בלתי אפשרית.
אחד הדברים החשובים ביותר שאנחנו צריכים לעשות כשאנחנו מחפשים מעלון מיד שנייה הוא להגדיר במדויק את מה שאנחנו צריכים. אם נצלול לתוך מעלוני מדרגות יד שנייה בלי להגדיר קודם כל מהן המידות להן אנחנו זקוקים ומה סוג המעלון שנחוץ לנו, לא נוכל למצוא את המוצר שנחוץ לנו. אם נעשה זאת, נוכל לצמצם בהרבה את ים האפשרויות שלנו, וכל מה שנשאר לעשות הוא לבדוק בעצמנו את איכות המעלון לפני שאנחנו קונים אותו ולדאוג להתקנה איכותית שלו בבית שלנו.

אם מבצעים את הקנייה בחכמה ובאחריות, אפשר למצוא מוצר איכותי מיד שנייה שישמש אותנו בצורה איכותית לאורך זמן

כשאנחנו רוכשים מעלון מדרגות מיד שנייה בצורה אחראית, אנחנו יכולים להיות בטוחים שהוא ישמש אותנו בצורה איכותית וייתן לנו את תחושת הניידות, העצמאות והמסוגלות שלעתים קרובות נגזלת מאתנו לאחר פציעה או נכות. נדגיש שנית שמה שחייבים לעשות אם קונים מיד שנייה הוא לבדוק את המוצר ולקנות באחריות ובחכמה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים