כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

5 טיפים להזמנת מנעולן אמין לרכב

בעלי רכבים חדשים ומשומשים צריכים להחזיק בהישג יד מספר טלפון של מנעולן. אף פעם אי אפשר לדעת מתי נשכח את המפתחות בסוויץ' ונזדקק לשירותי פריצה, אז הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לעשות זאת בצורה נכונה

16/06/2015
אחזקת רכב היא משימה קשה מכפי שנהוג לחשוב. למרות שבמהלך השגרה אנו מתייחסים לרכב רק בתור אמצעי תחבורה, ברגעי חירום יש משמעות לכל החלטה שנקבל. דוגמא טובה לכך היא הצורך בשירותי פריצה.

הנה 5 טיפים שיעזרו לכם לבצע הזמנה מן הסוג הזה:

השוו בין אנשי מקצוע לפי הסמכה ורישיון

השוואה בין אנשי מקצוע בתחום הפריצות מבוססת על קריטריונים של הסמכה ורישיון. תנו אמון רק באיש מקצוע המחזיק בהסמכה רשמית. הסמכה לפריצת רכבים ניתנת בישראל לאנשים ללא עבר פלילי ובאישור משטרת ישראל. אנשי מקצוע עם הסמכה ורישיון יכולים לפרוץ עבורכם את הרכב מבלי להסב נזקים.

קבלו המלצות מחברים ובני משפחה

נצלו את ההמתנה לאנשי מקצוע כדי לקבל המלצות מחברים או בני משפחה. השתמשו במידע המופיע באתרי אינטרנט, קראו חוות דעת ואספו כמה שיותר רשמים. כך תוכלו להבטיח בחירה נכונה ולוודא יצירת קשר עם אדם אמין.

בדקו את המקצועיות של המנעולן לפני שהוא מבצע פריצה

תוכלו לבדוק בקלות את המקצועיות והאמינות של מנעולן עוד לפני שהוא מבצע פריצה. בעוד איש מקצוע אמין ידרוש מכם להזדהות בתור בעלי הרכב, אדם אחר פשוט יבצע את הפריצה וימהר לעזוב את המקום יחד עם התשלום. אל תקלו ראש בצעד הזה והפעילו אותו כדי לישון בשקט בלילה.

בקשו פירוט בשיחת הטלפון

הזמנת איש מקצוע לפריצת רכבים מתאפיינת בחוסר סבלנות מצד הלקוח. אף נהג לא אוהב להינעל מחוץ לרכב, להמתין באמצע הלילה לפריצה או לחכות לאיש מקצוע שהוא לא מכיר. יחד עם זאת, כדאי לשמור על גישה רגועה ולבקש פירוט על השירות כבר בשיחת הטלפון הראשונה. שיחה של מספר דקות תגלה לכם לא מעט על האופי של אנשי המקצוע ועל מחויבותם לתפקיד.

בררו לגבי תקופת אחריות

איש מקצוע מיומן בפריצת רכבים ייתן לכם אחריות על העבודה ועל חלקי החילוף. בררו מראש לגבי תקופת אחריות והשתמשו בה לצורך השוואה בין מנעולנים. תקופת אחריות גם תמנע מכם את הצורך בהוצאות מיותרות על תחזוקה, החלפה ותיקון של מנעולים או מערכות אזעקה.
לסיכום, אף נהג לא יכול לפרוץ את הרכב מבלי להסב נזק בלתי הפיך למנעול. היות ויש מקרים רבים בהם נהגים שוכחים את המפתח ברכב, ננעלים מחוץ לדלת או סובלים מבעיות באזעקה, הזמנת מנעולן הופכת להיות חלק בלתי נפרד מהאחזקה הקבועה. מהבחינה הזו גם אין הבדל בין רכבים משומשים וחדשים וכל הנהגים נמצאים באותה קלחת.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים