כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

לימודי עריכת דין עם התמחות בדין הצבאי

אם צדק וצבא מעניינים אתכם, ולא רק כי מדובר בשתי מילים שמתחילות בצ' אלא כי אלא באמת תחומים שאתם יכולים למצוא את עצמכם בהם – יכול מאוד להיות שלימודי עריכת דין עם התמחות בדין הצבאי כדי לזכות בסופו של דבר בתואר עורך דין צבאי יתאימו לכם "בול".

17/06/2015

לימודי עריכת דין

לימודי עריכת דין
יושרה וצדק הם ערכים חשובים מאוד בתרבות שלנו, ולא סתם הם מלווים אותנו עוד משחר האנושות. "משפט שלמה", הידוע הוא הדוגמה הטובה ביותר, אולם יש עוד הרבה מלבדו ואפילו ספר תורה שלם שמדבר על שופטים ומשפטים. אם גם אתם רוצים להצטרף אל מערכת הצדק, לימודי משפטים סוללים לכם את הדרך לשם. אמנם, לא מדובר בדרך קלה או קצרה, אבל אם אוהבים את התחום ומתמידים – אפשר להגיע למקומות נפלאים.

מה צריך כדי להיות עורך דין?

כדי להיות עורך דין צריך ללמוד משפטים באחת האוניברסיטאות או המכללות בארץ, ולסיים את התואר בהצלחה. מי שרוצה להמשיך לצבור ידע ולהצליח להגיע לתפקידים חשובים יותר (ויש שיגידו אף מעניינים יותר) במקצוע – יכול להמשיך ללימודי תואר שני. כל מי שלומד משפטים יגע בכל תחומי המשפט הקיימים, לרבות משפט פלילי, משפט אזרחי, משפט בינלאומי, משפט מסחרי ועוד, ויצטרך לעבור שנת התמחות אחת ולעבור את מבחני לשכת עורכי הדין על מנת לקבל את התואר הנכסף ילד עם הרישיון לעיסוק בעריכת דין.

לימודי משפטים והדין הצבאי

אם תחום המשפט הצבאי מעניין אתכם, אתם יכולים להתמחות בנושא במסגרת הלימודים ולאחר קבלת התואר לשמש עורך דין צבאי. אין ספק שתהיה לכם עבודה רבה, שכן המשפט הצבאי מופרד לחלוטין ממערכת המשפט הרגילה, ולצערנו יש לו מעט עבירות שמתבצעות במסגרת הזאת, בין אם מדובר בעבירות פליליות ובין אם בעבירות אחרות.

אז אם אתם רוצים להצטרף אל אותם אנשים שמסייעים לצדק לצאת לאור בתוך המערכת הצבאית המסועפת, סביר מאוד להניח שגם אתם צריכים להיות עורכי דין צבאיים. קחו בחשבון, שתנאי הקבלה ללימודי משפטים לא קלים, ושצריך ממוצע ציונים טוב וציון גבוה בפסיכומטרי, אבל קחו גם בחשבון – שאם באמת רוצים משהו – אפשר להשיגו.

צאו לדרך!

גשו אל האוניברסיטה או אל המכללה בה אתם מתכוונים ללמוד, ובררו את כל הפרטים בדבר המסלול המתאים לעריכת דין עם התמחות בדין צבאי, אשר יכשיר אתכם להיות עורך דין צבאי. אם אתם אוהבים כל כך את שני התחומים – אין ספק שתהיו טובים. בהצלחה!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים