כרגע באתר
5
1
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כל היתרונות של ריצוף פרקט לדירה

אם אתם מתעתדים לעבור לדירה חדשה או שאתם רוצים לשפץ את זאת הקיימת, זה הזמן לחשוב על תוספת פרקט לדירה. וכל כך למה? בגלל היתרונות הרבים שיש לפרקטים!

17/06/2015

לא רק בגלל היופי

תמיד חושבים, שהסיבה העיקרית להתקנת פרקטים בתל אביב, בחדרה ובכל מקום אחר הארץ, הוא השאיפה להגיע לדירה מעוצבת שנראית כמו מז'ורנל. אז אמנם אין כל ספק, שהפרקט מוסיף הרבה מאוד למראה הכללי של הבית, ושגם דירה ישנה ביותר תיראה נפלא עם הריצוף הנכון, אולם יש סיבות נוספות שהופכות את הפרקטים למאוד מבוקשים – על ידי הרבה מאוד אנשים מכל חלקי הארץ.

• טמפרטורה

• טמפרטורה
כמה פעמים חלצתם נעליים והיה לכם לא נעים לדרוך יחפים על הרצפה הקרה? בוודאי שלא מעט בכלל. כשמתקינים פרקט לא נתקלים בבעיה הזאת, ואפשר להסתובב עליו בחופשיות ברגל יחפה, גם כשבחוץ יורד שלג.

• נוחות

על פרקט אפשר לשבת בנוחות רבה, בלי לחפש משהו להניח עליו את הישבן. העובדה שהוא שומר על טמפרטורה נעימה בכל עונות השנה, ושהוא מהווה מצע יציב בכל גיל, אין צורך להניח מחצלות ושטיחים כדי לשבת על הרצפה ולשחק, לצייר או לעשות כל דבר אחר.

• קלות ניקוי

בעוד שכאשר אנחנו בוחרים באריחי קרמיקה לריצוף הבית אנחנו צריכים להשקיע מאמץ רב בקרצופם ובהוצאת הלכלוך שמצטבר ברובה שבין האריחים (ומצטבר שם לא מעט בכלל...), כשאנחנו בוחרים בפרקט כל מה שאנחנו צריכים לעשות הוא לטאטא ולהעביר מטלית לחה אם נוצר איזה כתם. אז נכון שכדי שלא ייגרם נזק צריך לנקות את מה שנשפך כמה שיותר מהר, אבל זה עוזר לנו לשמור על סביבה נקייה יותר, שזה יתרון משמעותי כשלעצמו.

על כל היתרונות האלה נוסף גם היופי, שאינו מוטל בספק, בעיקר היום, כשאפשר להשיג פרקטים במגוון עצום של גוונים ועיצובים.

בחרו חברה מקצועית

אז אם אתם מחפשים, למשל, פרקטים בתל אביב, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לחברה המתמחה בתחום אשר משווקת פרקטים איכותיים בלבד, ומצד שני – גובה עבורם מחירים סבירים, ולבחור את זה שמתאים להעדפה האישית שלכם ולעיצוב הכולל של הדירה שלכם. ודאו רק, כי אתם מקבלים את הפרקט עם אחריות מלאה שמבטיחה לכם לקבל שירות בכל מקרה של בעיה, וסכמו מראש את מועד ההתקנה – למניעה מוקדמת של אי הבנה.

אין סיבה לחכות

הדבר נכון, כמובן, גם לכל עיר ויישוב אחרים בישראל, כי אין לנו ספק, שהפרקטים מתאימים לכל מקום ולכל אחד, ושלאחר שתתקינו אותם לא תבינו איך הסתדרתם בלעדיהם. אז מצאו זמן, גשו למלאכה, ושיהיה לכם בהצלחה!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים