כרגע באתר
2
5
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

היתרונות של עוזרת בית על חברת ניקיון

על זה שכולנו רוצים וצריכים בית ו/או משרד נקי – אין ויכוח. כשאנחנו נמצאים במקם נקי ומסודר הרבה יותר נעים לנו, מצב הרוח שלנו משתפר, התפוקה שלנו בעבודה עולה פלאים והסיכויים להידבקות במחלות פוחתים. לעומת זאת – על הדרך להגיע למצב שבו החלל שסביבנו יש ויכוח, או לפחות דיון, ואנחנו כאן כדי לעשות קצת סדר בדברים ולסייע לכם לבחור בדרך שמתאימה באופן ספציפי לכם.

18/06/2015

כל הדרכים לבית נקי

כל הדרכים לבית נקי
שלוש הדרכים המביאות לבית או משרד נקיים, הן:

• לנקות לבד

זה בהחלט אפשרי, עבור מי שיש לו את הזמן, את היכולת הפיזית ואת האנרגיות. אם יש לכם את כל המשאבים הללו מעולה – גם כי אתם יודעים בדיוק איך אתם רוצים שהמקום ייראה ומה חשוב יותר לנקות היום ומה פחות, וגם, כמובן, כי זה חוסך לכם לא מעט כסף. אבל, בעידן בו אנחנו חיים, של מרדף אחרי הזמן בגלל הקריירה, הטיפול בילדים והרצון למצוא גם זמן לעצמנו בתוך המעגל המטורף של החיים, ובגלל מצבים כמו כאבי גב ובעיות ברכיים שלא תמיד מאפשרים – זה מצוין שיש אפשרויות נוספות.

• להזמין חברת ניקיון

חברת ניקיון תבצע עבורכם עבודה, שלבטח תיראה מצוין למראית עין, אבל אם תבדקו היטב, יכול להיות שתמצאו אבק בארונות, פנלים שלא נוקו עד הסוף ואפילו חלונות עם סימני מים מלאים באבק. וזה לא מתוך כוונה רעה, אלא פשוט מכיוון שחברות ניקיון עובדות בדרך כלל עם מכשור חשמלי, שעושה הרבה רעש וצלצולים, אבל פחות מדייק מאדם שעושה זאת במו ידיו. על שירות כזה גם תשלמו לא מעט כסף, ולא בטוח שזה שווה. אולי כדאי לעשות את זה כשרוצים ניקיון יסודי, שכולל גם ניקוי שטיחים ווילונות ושאר משימות שעוזרת בית לא יכולה לעשות.

• להזמין עוזרת בית

אפשרות שמכסה אתכם מכל הכיוונים, אם מדובר, כמובן, באישה מהימנה שאתם יכולים לסמוך עליה. מעוזרת בית אתם יכולים לבקש בדיוק מה שאתם רוצים, להראות לה מה חשוב יותר לנקות ומה פחות, להדריך אותה בדייקנות וגם – לשלם לה פחות. אם מדובר באישה שיודעת את העבודה – היא תשאיר לכם בית נקי באמת. את שירותיה של עוזרת בית תוכלו לשכור על פי הצורך, וגם אם תבקשו ממנה להגיע פעם בשבוע – סביר להניח שהתשלום החודשי יהיה נמוך יותר מהתשלום החד פעמי שהייתם משלמים לחברה, כך שבאותו סכום אתם נהנים מבית נקי למשך תקופה.

הבחירה הנכונה

אין ספק שאם אתם לא יכולים לנקות בעצמכם – הדרך הטובה ביותר להגיע לבית או משרד נקיים באמת הוא הזמנת עוזרת בית. אם תבחרו אותה נכון – אתם תברכו על כך כל שבוע מחדש. בהצלחה!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים