כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כמה עצות לפני שלוקחים מימון לרכב

רוצים לרכוש רכב חדש? בשעה טובה. כדי שיהיה לכם את הכסף לרכוש את הרכב, אתם צריכים מימון שאפשר לסמוך עליו. הנה כל האפשרויות שעומדות לרשותכם, שיאפשרו לכם להפוך את הרכב שאתם רוצים – לרכב שלכם.

23/06/2015

שוק הרכב בישראל

אם אתם מתכננים לרכוש רכב חדש בקרוב, אתם בוודאי מודעים לעובדה שמדובר במחירים לא נמוכים. אחרי הכול – שוק הרכב בישראל ידוע בהיותו גבוה יחסית לשאר מדינות העולם, וזאת בגלל המיסים הגבוהים שרוכשי הרכבים צריכים לשלם. לכן, רוב האנשים שרוצים לרכוש רכב חדש צריכים להיערך מראש ולארגן לעצמם מימון שיאפשר להם לרכוש את הרכב בו הם מעוניינים.

אפשרויות מימון

אפשרויות מימון
בגלל העובדה שהמחירים יקרים וכדי לאפשר לאנשים לרכוש את הרכב שהם צריכים או רוצים, התפתחו בישראל כמה וכמה אפשרויות מימון לרכב, שהנפוצות בהן הן הלוואה מהבנק, הלוואה מחברה חיצונית וליסינג תפעולי.

• הלוואה מהבנק

אחת הדרכים הנפוצות ביותר להשגת מימון לרכב. פונים לבנק ומגישים בקשה לקבלת הלוואה. נציגי הבנק בוחנים את המצב הפיננסי של מגיש הבקשה ומחליטים האם לאשר אותה או לא.

• הלוואה מחברה פרטית

יש היום הרבה מאוד חברות פרטיות המציעות מגוון רחב של אפשרויות מימון לרכב, והן בדרך כלל מציעות תנאי החזר נוחים יותר, על מנת להוות מתחרות ראויות לבנקים.

• ליסינג

בשיטת מימון זו אתם מקבלים את הרכב לתקופה מסוימת (בדרך כלל שלוש שנים) כסוג של שכירות. הדרישה היא לשלם מקדמה שתהיה חלק מהסכום המלא של הרכב (שהוא נמוך יותר משל רכב חדש) ובנוסף – לשלם בכל חודש סכום קבוע. בסיום התקופה תהיה לכם אפשרות לרכוש את הרכב, בניכוי התשלומים שכבר שילמתם. היתרון: נסיעת מבחן ארוכה שמאפשרת לכם לראות אם הרכב הזה מתאים לכם, ואם לא, ומתחשק לכם לחדש – אתם יכולים להחזיר את הרכב לחברה ולשכור רכב אחר לשלוש שנים.

בצעו השוואה

חשוב מאוד לבחון את ההצעות השונות שאתם מקבלים מהבנק ומהחברות הפרטיות, ולבחור את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם, בתנאי שהיא ניתנת מגוף אמין שאפשר לסמוך עליו, שיהיה שם כדי לתת לכם את כל הסכום הדרוש לכם ושלא יגבה מכם סכומי כסף גבוהים מדיי בהמשך.

באיזו שיטת מימון לרכב לבחור?

לכל אחת מהשיטות שהוזכרו לעיל יש יתרונות ויש חסרונות. מומלץ לבחון את כולן, ולעשות את השיקול שלכם כדי לבחור את ההצעה הטובה ביותר עבורכם. אפשר להיעזר באדם המכיר את התחום וכך לטייב את ההחלטה עוד יותר, אולם גם החלטה שתקבלו בעצמכם לאחר בחינת האפשרויות כולן – תהיה ההחלטה הטובה ביותר. והכי חשוב – לא משנה באיזו שיטת מימון לרכב תבחרו, העיקר שתיסעו לשלום ותחזרו בשלום – אמן.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים