כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כל הנתונים בהשכרת מבני תעשיה

היכן אתם מתכוונים להפעיל את העסק שלכם? עסקים רבים כיום, זקוקים למבני תעשיה שבהם הם יוכלו לפעול.

29/06/2015
בין אם מדובר על עסקים בתחום של תעשיות מתכת, עסקים בתחום הנגרות, עסקים בתחום של מכירת ציוד ספורט, עסקים בתחום הביגוד, או כל תחום אחר! היתרון של מבני התעשייה הוא כמובן בעובדה שהם גדולים מאד, ולעתים כבר מצוידים במכשור המתאים ובחלוקה המתאימה לחללים שיאפשרו לכם לעבוד בצורה מתאימה - וכמובן שאלו גם חללים שמבחינת הרישום שלהם במקרקעין, מותר לקיים בהם עסקים תעשייתיים שונים. כיום, רבים מהעסקים מעדיפים שלא לרכוש מבני תעשיה, אלא דווקא לשכור אותם. חשוב להבין כיצד תהליך השכירות מתבצע, מה הוא כולל, מה היתרונות שלו, ועוד מידע מועיל בתחום.

כך שוכרים אחרי שיש לכם את כל המידע

היכן מחפשים?

אחת השאלות הגדולות היא היכן אפשר למצוא מידע על מבני תעשיה להשכרה. בניגוד לשוק הפרטי שהוא תוסס ומלא בהמון לקוחות פרטיים, הרי שבתחום של מבני תעשיה המצב קצת שונה. אמנם יש לוחות להשכרת מבני תעשיה, אך לרוב אתם תחפשו מבני תעשיה ספציפיים למטרה שלכם - והרי מבנה עבור תעשיות מתכת, לא יכול לשמש לטובת עסק למכירת מוצרי טקסטיל, וההפך. לכן, בחלק מהמקרים יש צורך לפנות לסוכנויות תיווך ספציפיות, שמתמחות בתחום של מבני תעשיה להשכרה ומכירה, והן יוכלו לשדך אתכם לשוכר המתאים.

מהו המחיר המקובל?

באופן טבעי, המחיר להשכרה של מבני תעשיה הוא גבוה יותר מהמחירים שיש בשוק הדירות הפרטיות. יש גם לזכור שמלכתחילה אלו מבנים יקרים יותר וגדולים יותר, ולכן דמי השכירות שלהם הוא בהתאם. אם מדובר על מבנה שגם מגיע עם ציוד מתאים לטובת העסק שלכם (כך למשל ציוד שמתאים במיוחד עבור תעשיות מתכת, ציוד מוכן עבור נגריות, וכיו"ב) אפשר לצפות שדמי השכירות גם יהיו גבוהים יותר שכן נחסכות מכם עלויות להמשך. עם זאת, במבני תעשיה עירומים שבהם יש את החלל ותו לא - אפשר לנסות ולהתמקח על דמי השכירות.

לבדוק את הנכס

לצד הבדיקה שתעשו ברשת או בשיחה עם סוכנות התיווך, ברור שכל מבנה תעשיה שאתם מעוניינים בו, מחייב סקירה מוקדמת ומקיפה שלכם. אם אתם כמה שותפים בעסק - כולכם צריכים לבוא ולסקור בעצמכם את הנכס כדי שתהיה עליו תמימות דעים. בקשו כמובן להיפגש עם הבעלים במקום, ולא לדבר עם גורמים אחרים. אל תשכחו לבחון את האיכות ואת המצב של מבנה התעשייה מכל היבט שהוא - כולל מערכות של מיזוג, מעלית, מקומות חניה במקום, מערכות ביוב, וכיו"ב.

כמה זמן להקדיש לתהליך החיפוש?

תהליך השכירות של מבני תעשיה ארוך יותר משכירות של מבנים אחרים. אם אתם מעוניינים במבנים עבור תעשיות מתכת, סטודיו לציור, נגריה, חנות בגדים, או כל מטרה אחרת - כדאי להקדיש לתהליך החיפוש כחודשיים לפחות, כדי שתוכלו לבצע אותו בנינוחות.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים