כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

האם כדאי לקנות וילון יד שניה, ובמה זה כרוך?

שוק הווילונות בארץ, הוא שוק רווי ותוסס במיוחד. כיום, יש לכם יותר אפשרויות מאשר בעבר למצוא סוגים שונים של וילונות - בין אם אתם רוצים לרכוש וילון רומאי, וילון בד, או וילון ונציאני - יש לכם אפשרות כזו.

01/07/2015
אולם, האפשרויות הרבות כיום מתמקדות לא רק בסוגי הווילונות, אלא בעוד היבט חשוב מאד - בין השאר באפשרות שלכם, לקנות גם וילונות יד שניה. המשיכה לווילונות יד שניה היא ברורה מאליה- אתם לא פעם יכולים למצוא וילונות מעולים, במחירים מופחתים וזולים פי כמה, ואין ספק שזה קורץ לרבים מאתנו. אולם, כאשר נסתכל על כך לעומק - האם הדבר באמת מומלץ? ולמה חשוב לשים לב כאשר ממהרים לקנות וילונות יד שניה? הנה כמה דברים שכדאי לחשוב עליהם לפני שרצים לקנות.

ההיבטים שחובה לשים לב אליהם ברכישה של וילון יד שניה:

● איכות הווילון

קודם כל, לא קונים חתול בשק, ולא קונים וילון יד שניה באופן מקוון, בלי שראיתם אותו. עליכם תמיד לגשת למקום שמציע לכם את הווילון ולבדוק אותו במו עיניכם וביד שלכם - יש לשים לב שאין על הווילון כתמים שונים, שאין בו קרעים, שאין בו חוטים פרומים, שהוא לא איבד מהגמישות שלו, ובקיצור - שהווילון נראה לחלוטין כמו חדש. אין לכם שום תועלת בווילון, אפילו אם הוא ניתן לכם בחינם - כל עוד הוא באיכות ירודה, או שיש בו בעיות שונות.

● האם זה הווילון שמופיע בתמונה?

לרוב, כאשר אתם תחפשו וילונות יד שניה, תוכלו למצוא תמונות שלהם באינטרנט, אולם גם כאן - חשוב להתייחס לכך בזהירות ולבדוק אותם כמו שהם במציאות. לא פעם אתם תגלו פערים ניכרים מאד בבדיקה של הווילונות הללו במציאות. וילון שהיה נראה ענק ומפואר - מתברר כווילון קטן וצנוע למדי. לעתים אפילו הגוונים של הווילון נראים שונה לחלוטין במציאות מאשר בתמונה, ובקיצור - יש שפע הבדלים שחובה להתייחס אליהם.

● האם אפשר לקנות כל וילון?

שימו לב שבשוק של וילונות מיד שניה, לא תוכלו למצוא כל וילון באשר הוא. כך למשל, אם החלום שלכם הוא לרכוש וילון רומאי לבית או למשרד שלכם - דעו שקשה מאד למצוא את הווילונות הללו מיד שניה. הסיבה לכך היא שההתקנה של וילון רומאי מקבעת אותו לקיר, והפירוק שלו הוא מסובך יותר, ולכן נדיר שמוכרים אותו. לכן, אם יש סגנון מסוים שאתם מחפשים, כדאי מלכתחילה לראות מה הצפי למצוא אותו בשוק הווילונות המשומשים.

ומי מוכר אותו?

חשוב יותר מכל הוא לוודא מי מציע לכם לרכוש וילון יד שניה - אפילו אם מצאתם לפתע אדם שמציע לכם לקנות וילון רומאי איכותי במיוחד, צריך תמיד לזכור שבמקרים כאלה, כדאי להשאיר את התחום למקצוענים. יש היום עסקים שמתמחים בתחום, והם גם יוכלו לספק לכם אחריות על הווילון, ויש לכם גורם מוכר לעבוד מולו - ובגורמים הללו כדאי להתמקד.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים