כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

איך לבחור נכון ריצוף בבית שלנו?

ריצוף הוא נושא מורכב בכל הקשור לעיצוב ביתנו, זאת משום שבשנים האחרונות החלו לצוץ מגוון של אפשרויות לרצף את הבית.

05/07/2015
בכדי לאפשר לכם לבחור בחוכמה, בחרנו להציג בפניכם את אפשרויות הריצוף הפופולאריות ביותר. הדבר החשוב ביותר לפני שאתם בוחרים את החומר ממנו תרצפו את הבית, הגדירו לעצמכם תקציב ראשוני, ונסו שלא לחרוג ממנו.

קרמיקה

רוב האנשים בוחרים לרצף את ביתם באמצעות שימוש בחומר הקרמיקה. אם בעבר הקרמיקה הייתה נחשבת לפשוטה וזולה, היום בעקבות התפתחות הטכנולוגיה יש מגוון רחב של קרמיקות בצבעים, מרקמים וסגנונות שונים. היתרונות של הקרמיקה הם שניתן להשיג אותה במחירים נוחים לכל כיס, היא עמידה לאורך השנים ואיננה נשחקת בקלות. יחד עם זאת, יש מגוון רחב של עיצובי קרמיקה מה שמאפשר את האופציה לבחור. החיסרון של הקרמיקה הוא שהיא עלולה להיסדק ולכן יש לשמור עליה.

גרניט פורצלן

למעשה, מדובר בקרמיקה משודרגת. אריחי הגרניט פורצלן נחשבים לחזקים ועמידים במיוחד. לא משנה מה יעבור על אותם אריחים, הסבירות שהם יישחקו בקלות, נמוכה במיוחד. הבדל נוסף בין הקרמיקה לגרניט פורצלן הוא ברמת הברק שלהם. בעוד אריחי הקרמיקה עוברים זיגוג ונחשבים למבריקים במיוחד, אריחי הגרניט פורצלן לא עוברים זיגוג וצבעם מט.

אבן

אנשים רבים בוחרים לרצף את ביתם באבנים הנחצבות ממקומות שונים בעולם. שילוב האבן בתוך הבית בחוכמה ובמחשבה תחילה, יעניק לביתכם מראה ייחודי ויוקרתי. החיסרון הוא כמובן המחיר שכן מדובר בעבודה ייחודית, אך עדיין ניתן להשיג אבנים במחירים סבירים.

שיש

מדובר בריצוף היוקרתי ביותר, זאת משום שהשימוש בשיש יוצר בבית מראה נקי, חדשני וקלאסי. בעבר היו משתמשים בשיש לרצף בתים וארמונות אצולה. חיסרון נוסף פרט למחיר של אריחי השיש, הוא בכך שהם אינם עמידים לכימיקלים ולכן כאשר מנקים עלינו לרכוש מוצרים המותאמים לניקוי השיש באופן ספציפי.

פרקט

אנשים רבים בשנים האחרונות בוחרים לרצף את ביתם או לפחות חלקים מסוימים מהבית בפרקט עשוי עץ מדומה או עץ מלא. הפרקט יוצר מראה חמים, נעים וטבעי המשרה חמימות ותחושת ביתיות בבית. יש מגוון רחב של פרקטים בצבעים שונים וכמובן שככל שהפרקט ייחשב לאיכותי יותר, מחירו יהיה בהתאם.
אנו ממליצים לבצע את ההחלטה הסופית על ריצוף הבית בשיקול דעת ובהתייעצות עם המומחים, זאת משום שמדובר בהחלטה גורלית אותה קשה ויקר מאוד לשנות.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים