כרגע באתר
6
4
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

עיצוב וחידוש הדירה בעזרת קרמיקה מצוירת

היתרונות הרבים של עיצוב הדירה בעזרת קרמיקה מצוירת

13/07/2015
קרמיקה מצוירת עשויה לשנות לחלוטין את האופי של הדירה וחלל הפנים. יש הרבה יתרונות לעיצוב וחידוש עם אמצעים דקורטיביים מן הסוג הזה. ראשית, העלות של הקרמיקה נמוכה משמעותית מכל פתרון חיפוי וריצוף אחר. קרמיקה מיוצרת על פי דרישות הלקוח והיא מגיעה בספקטרום רחב של צבעים וגוונים. ההיצע תורם לשמירה על מראה הרמוני בחלל הפנים והוא הופך את הקרמיקה לפתרון אסתטי יעיל גם בחדרי שינה, סלון, מטבחים ועוד.

שנית, קרמיקה מצוירת נוחה לתחזוקה וקל לנקות אותה. השימוש בה נותן מענה על צרכים אסתטיים ופונקציונאליים ולכן הוא מומלץ על ידי אדריכלים, מעצבי פנים ואנשי מקצוע. הדבקת אריחי קרמיקה לא דורשת הכנה מוקדמת או הרמת מרצפות. הקרמיקה מונחת באופן מדויק וניתן לשלב אותה יחד עם טפטים, וילונות או תמונות וציורים.

טיפים לעיצוב הדירה

מי שרוצה לנצל את היתרונות של קרמיקה מצוירת ולעצב או לחדש את הדירה יכול להשתמש בכמה טיפים בסיסיים:

א. בחרו קרמיקה איכותית – בחירה נכונה באריחי קרמיקה יכולה לחסוך עבורכם הרבה מאמץ ועוגמת נפש. בדקו את המפרט הטכני של האריחים, התייעצו עם אנשי מקצוע והגיעו לאולמות התצוגה על מנת לראות את הקרמיקה מקרוב.

ב. השוו בין הדפסי קרמיקה – התבוננו בכמה שיותר הדפסי קרמיקה וכך תוכלו לקבל החלטה על אופי העיצוב. השוו בין הדפסים בסגנון מסורתי, מודרני או וינטג'. זכרו שהמטרה בחידוש הבית היא לשמור על הבסיס הקיים, אך להעניק לו ערך מוסף בעזרת קרמיקה מצוירת. לחילופין, בבית חדש יש לכם טווח אפשרויות רחב יותר ומתוכו תוכלו לדלות את הציור המתאים לאופי החלל.

ג. הימנעו מעומס של צבעים – הטעות הנפוצה בתחום עיצוב הפנים היא להעמיס צבעים על הדירה והחדרים. הימנעו מכך מראש ונסו לשמור על קו דקורטיבי אחיד בכל חללי הבית.

לסיכום, קרמיקה מצוירת מציעה פתרונות עיצוב מיוחדים עבור בעלי בתים ודירות. היא תורמת לחידוש דירות ישנות ומשתלמת מבחינה כלכלית גם בעת עיצוב בתים חדשים. כדאי לבחור אריחי קרמיקה איכותיים ולהתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי התקנה.

פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים