כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

קורס תיווך - יציאה לדרך חדשה

שגשוג כלכלי וביסוס מעמדנו בקריירה משגשגת עליה אנחנו יכולים לסמוך הם מהאלמנטים החיוניים ביותר לחיים. הרי כולנו מכירים את האמרה הרווחת כי אמהות רוצות שילדיהם יגדלו להיות עורכי-דין או רופאים, שכן מקצועות אלו נחשבו עד לא מזמן למקצועות שבהם תמיד ישנה פרנסה ויוקרה.

14/07/2015

סוכן נדל"ן - מקצוע יוקרתי

סוכן נדל"ן - מקצוע יוקרתי
כיום סוכני הנדל"ן הם הזוכים העיקריים בשילוב המנצח של יוקרה, שגשוג ופרנסה מתמדת, עם העלייה האקספוננציאלית בשווקי הנדל"ן, והנטייה של יותר ויותר אנשים לנסות ולהשקיע בתחום זה, כשהם פורשים לאיטם משוק ההון ההפכפך, וסומכים על נכסים שניתן לגור בהם וששומרים על ערכם.

הדרישה הגבוהה לסוכני תיווך יצרה הדים בשוק, וכיום לימודי נדל"ן הם אחד התחומים המבוקשים ביותר בכל גיל ומכל רקע. קורסים אלו מכשירים את המשתתפים לעיסוק באחד המקצועות המרגשים, הדינאמיים והרווחיים ביותר כיום – עבודה כסוכני נדל"ן.

יתרונות קורס התיווך: הזדמנות של פעם שנייה בחיים

השתתפות בקורס תיווך פותחת בפניכם את השער לעולם הנדל"ן, ומייצרת אפשרות למנף את שלל ההזדמנויות הקיימות בחוץ. היתרונות המשמעותיים בקורס מקצועי זה רבים ומגוונים, והנה כמה מהם:
• מתאים לכל אדם - קורס תיווך פתוח בפני כל אדם, בכל גיל, וללא קשר לרקע הקודם שלו, לניסיון ולידע שלו במקצוע, מה שמאפשר לכל מי שחפץ בכך לצלול לתוך עולם הנדל"ן, ולהעשיר את עולם הידע האישי והמקצועי שלו.
• ללא רקע אקדמאי - שוק הנדל"ן ולימודי הנדל"ן לא מחייבים תואר אקדמאי מקדים, ומאפשרים גם לאלו שבחרו לא להיכנס למסגרת האקדמית לצעוד לתוך מקצוע עשיר ומרתק, ולעולם של ידע רב ומעמיק.
• מתאים לכל גיל - סוכני נדל"ן צעירים משדרים גל מסוים, בעוד שהוותיקים הם בעלי אופי אחר. השוק פתוח ומציע פרנסה לכולם, ועובדה זו תומכת בתנועה של אנשים רבים בכל גיל אל המקצוע, דבר הנראה באופן ברור בכיתות הלימוד הכוללות צעירים לפני צבא ופנסיונרים המחפשים עניין ומקצוע חדש.

הסבה מקצועית, קריירה משנית או ראשית - לבחירתכם

לעומת קורסים רבים אחרים, קורסי תיווך הנדל"ן מאפשרים לכם לצלול ישירות לתוך עולם הנדל"ן בזמן קצר יחסית, ולקבל תעודה מקצועית וידע ראשוני המאפשר לכם להתחיל ולצעוד בנתיב הקריירה.
יותר ויותר אנשים בוחרים בתחום זה כהסבה מקצועית, שכן עבודה כסוכן נדל"ן מאפשרת עצמאות מבחינת לוח הזמנים וכמות ההשקעה שלכם. הגמישות במקצוע החדש תאפשר לכם לבנות אותו בקצב המתאים לכם, ולהחליט, בהתאם לנסיבות, אם מדובר בקריירה משנית או בקריירה ראשית.

רבים מסוכני הנדל"ן המתחילים בוחרים במקצוע זה כהשלמת הכנסה, אך עמוק בתוכם שואפים להגיע לנקודה שבה הופך תחום התיווך לתחום העיסוק העיקרי שלהם, ובצדק. רבים מאותם סוכנים מתחילים מגלים מהר מאוד, ובהתאם לכמות הזמן והאנרגיה שהם משקיעים בתחום, כי אחרי סיום קורס התיווך שלהם הם כבר רואים בבירור את המעבר שלהם לקריירה מלאה בתחום מרתק ורווחי זה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים