כרגע באתר
3
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כיצד נבחר טכנאי מעליות עבור הבית שלנו?

האם יש לכם לאחרונה בעיות במעלית שלכם? האם אתם מעוניינים בשירות קבוע של אחזקת מעליות כדי לשמור על התקינות שלהן?

16/07/2015

מקרי חירום

מקרי חירום
? האם אתם מעוניינים בגורם מקצועי שיוכל לעזור לכם במקרי חירום במעלית? המשותף לכל המקרים הללו הוא כמובן, שעליכם לבחור עבורם טכנאי מעליות אשר יוכל להושיט לכם יד לעזרה ולספק לכם את השירות המתאים. יש כיום לא מעט טכנאים אשר מתמחים באחזקה ותיקון והתקנה של מעליות, ועולה השאלה - כיצד אפשר לבחור באמת בגורם אמין ומקצועי? הנה כמה טיפים אשר יוכלו לעזור לכם לבחור באמת את המומחים המתאימים בתחום.

הקריטריונים המובילים לבחירת הטכנאי

● זמינות

בראש ובראשונה, כדאי מאד לבחור טכנאי מעליות אשר תהיה לו זמינות עבורכם. הזמינות הזו צריכה לבוא לידי ביטוי בכמה מצבים. קודם כל - ביכולת שלו לבוא באופן קבוע ולבצע טיפול של אחזקת מעליות לפי התדירות הנדרשת. אל תשכחו שככל שהבניין שלכם גבוה יותר - כך הטכנאי צריך לבוא לעתים קרובות יותר והוא צריך לספק לכם זמינות גבוהה יותר. מעבר לכך, הטכנאי חייב להיות זמין למקרי חירום שונים - למשל כאשר המעלית נתקעת לפתע, כאשר היא מתחילה לעשות בעיות, וכיו"ב. במקרים הלל ורק טיפול מהיר יכול באמת להיות יעיל, והזמינות של הטכנאי או נציג מטעמו, יכולה להיות קריטית.

● ניסיון

זה נכון שלפעמים צריך לתת גם הזדמנות לאנשים חדשים, אבל כשזה מגיע לבחירה של טכנאי מעליות אתם לא לוקחים שום סיכונים. זה לא הזמן לטפח כישרונות צעירים - אלא לקרוא לטכנאי עם ניסיון רב בעבודות של אחזקת מעליות. הניסיון כאן הוא מכריע, שכן יש לזכור כי יש כמה דרגים שונים של טכנאים. רק טכנאי עם דירוג ג' - אשר כבר צבר ניסיון מעשי של מספר שנים בתחום, יכול לספק לכם את כל השירותים הנדרשים בתחום המעליות, ורק אותו צריך להזמין. הניסיון כאן איננו מוגדר בתור בונוס נחמד - אלא בתור מרכיב חובה של ממש, שיעזור לכם לסנן בין כל ההצעות.

● מקצועיות הטיפול

יש לזכור כי יש טיפולי אחזקת מעליות שיכולים באמת להיות נהדרים, אבל זה הכל תלוי בטכנאי שאתם תבחרו. יש טכנאים שינסו לצאת ידי חובה, וכמעט לא לבדוק את המעלית. בחרו אך ורק בטכנאי מעליות אשר יבצע בדיקות וטיפולי אחזקה באופן המקצועי ביותר – כולל בדיקה של מערכת החשמל, בדיקה של פיר המעלית, בדיקה של תא המעלית ושל לוח הבקרה. שימו לב שהוא כולל בטיפולים שלו גם החלפת רכיבים מעת לעת, וימליץ כשצריך על שיפוצים נדרשים.

שמירה על איכות חיים

אל תשכחו כי בחירת טכנאי מעליות איננה בחירה בעוד בעל מקצוע רגיל. בעיה במעלית עלולה לגרום בפגיעה בבני אדם ולנזק מיותר. רק טכנאי מקצועי יוכל לתחזק את המעלית לאורך זמן - ולדאוג שהיא תתפקד ביעילות ובבטיחות מירבית.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים