כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כל המידע על מחירי מקלחונים

בשנים האחרונות אנחנו עדים לשינוי קטן בחדרי האמבטיה שאת תחילתו היה ניתן לראות בשיפוצי הבית שנעשו בתחילת שנות האלפיים, וכיום אותו שינוי הולך ומתרחב.

16/07/2015
אם עדיין לא הבנתם מדובר בכניסה של המקלחונים לחדר האמבטיה שלנו על חשבונן של האמבטיות המסורתיות.

מחירי מקלחונים ביחס לאמבטיות

אז נכון, אולי לאמבטיות חלק חשוב בהיסטוריה וחלק חשוב מאוד מבחינה עיצובית בבתי יוקרה אך כנראה שמקומם שייך לספרי ההיסטוריה, כאשר אנו רואים יותר ויותר מקלחונים במחירים הרבה יותר אטרקטיביים מאלו של האמבטיות ולכן המקלחונים תופסים את מקומם האמבטיות אט אט.

יתרונותיהם של המקלחונים:

המקום

כאשר אנחנו בוחרים להציב מקלחון במקום אמבטיה, אנחנו חוסכים הרבה מקום שהאמבטיה הייתה תופסת לנו.

מתאים לנישות מוגדרות

מקלחון יכול להיכנס לנו בנישה, כך שאם יש מגבלת מקום מבחינת חדר האמבטיה אנחנו יכולים להציב מקלחון בנישה או צמוד לפינת החדר ובכך נחסוך הרבה מאוד מקום בחדר.

חדרי אמבט קטנים

דבר נוסף שאנו נתקלים בו בבתים בהם החדרים קטנים, כמו למשל דירות קטנות בתל אביב בהם גם חדר האמבט הוא קטן, שימוש במקלחון חוסך הרבה מקום בעוד שלעיתים שימוש באמבטיה הוא בלתי אפשרי.

תמחור המקלחונים

יחד עם זאת, המחירים של המקלחונים הרבה יותר נמוכים מאלו של האמבטיה שכן מדובר אך רק בצינור למים, שמחירו יכול לנוע בין מאות שקלים בודדים ולבין אלפי שקלים ומחיצות זכוכית שגם הם לא הוצאה יקרה מידי, ביחס לאמבטיה שיכולה להגיע מאלפי שקלים ליחידה ועד עשרות אלפי שקלים.
השורה התחתונה היא שאנחנו יכולים לעצב לנו מקלחון מודרני ומעוצב במחיר שיכול להיות נמוך בחצי ממחירה של אמבטיה.

ישנם סוגים רבים של עיצובי מקלחונים, שוב, זה כבר תלוי מה המחירים שאתם מעוניינים להשקיע במקלחונים אבל ניתן לשחק עם העיצוב, הגודל, הטקסטורה של הזכוכית ואפילו הצבע.

ניתן לעשות מקלחונים פינתיים כפי שציינו, שצורתם תהיה ריבוע או מלבן וניתן גם לתת למקלחון טוויסט של דלת מעוצבת שתהיה מעט מעוקלת ותיצור רבע עיגול.

בנוסף

ניתן גם לבחור זכוכיות בצבעים כמו שחור למשל או אפילו לבחור זכוכית שהיא חלבית, כך שהיא משמשת מאין וילון למקלחון.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים