כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

לימודי קוסמטיקה

תחום הקוסמטיקה הוא תחום רחב ומגוון, הכולל בתוכו נושאים רבים כמו איפור מקצועי, איפור קבוע, בניית ציפורניים, פדיקור, מניקור, טיפולים קוסמטיים רפואיים, טיפולים קוסמטיים בשיטה הטבעית, טיפולי אנטי אייג׳ינג נגד תהליך ההזדקנות הטבעי שהעור עובר ועוד

16/07/2015
היום ישנן מכללות שלמות המלמדות לימודי קוסמטיקה המכשירים קוסמטיקאיות שיוכלו לעשות הכל ולטפל בלקוחות שלהן בכל התחומים אותן ציינו. מדובר בתחום מבוקש ופופולארי במיוחד אשר תופס תאוצה משנה לשנה. אם בעבר הכל היה מתבצע בידיים, היום יש מגוון של מכשירים טכנולוגיים לדוגמא: מכשיר ללק ג׳ל, מכשירים להסרת שיער קבועה, מכשירים לאיפור קבוע הנכללים בלימודי הקוסמטיקה ברחבי הארץ ועוד.

אז מה זה בכלל קוסמטיקה ולמי זה מתאים?

קוסמטיקאים הם אותם אנשים היודעים לטפל בצורה יעילה בסוגים שונים של תופעות הקשורים לגוף שלנו כמו למשל בעיות עור, קמטים, טיפול בפצעים ואקנה, פטרת של הציפורניים ועוד. אותם אנשים עוברים לימודי קוסמטיקה והכשרות מסוגים שונים המאפשרים להם לטפל בלקוחות המגיעים אליהם. קוסמטיקאי או קוסמטיקאית חייב להיום אדם סבלני, שיודע ויכול להתמודד עם מצבים שאינם נעימים, לאהוב מגע באדם אחר ולשלב פעולות כמו טיפול, טיפוח ועזרה.

מה לומדים בלימודי קוסמטיקה?

כמובן שהכל תלוי בסוג ועומקו של קורס לימודי קוסמטיקה . היום יש כבר תואר ראשון בלימודי קוסמטיקה והידע כמובן נצבר עם השנים. ברוב הקורסים לומדים על התחומים הבאים אך כל קורס בוחר לחדד ולהתמקד בדברים אחרים, ולכן טרם בחרת בסוג ההכשרה עלייך לבדוק את הנושא מקרוב ולחשוב במה את רוצה להתמחות בתור התחלה:

עיצוב וצביעה של הגבות

גבות הם חלק חשוב מלימודי קוסמטיקה שכן בחור או בחורה שמגיעים לקוסמטיקאית מעוניינים גם בעיצוב הגבות ובטיפולים כלליים נוספים, בלי קשר להתמקדות בעור.

הסרות שיער

שעווה וטכניקות הנלמדות על ידי מכשור טכנולוגי מתקדם גם הם נכנסים ללימודי הקוסמטיקה.

הכרה של העור, עצמות ושרירי הפנים

בכדי לבצע טיפולי פנים קוסמטיקאית חייבת להכיר את סוגי העור השונים כדי להתמודד עם בעיות עור.

סוגי ניקויים

ניקוי ראשוני, ניקוי של שחורים, פילינג ועוד.

וסוגים נוספים

• סוגים של קרמים ותכשירים רפואיים לטיפול בבעיות עור שונות.
• כימיה קוסמטית.
• איך לנהל מכון קוסמטי או עסק של קוסמטיקה בבית או בחוץ.
• עיסויים של פנים, גוף וידיים.
• ועוד…
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים