כרגע באתר
1
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

ספסל מעץ לגינה - הפריט המושלם לריהוט גן

ספסל מעץ לגינה הוא אחד מאביזרי הנוי שיותר משדרגים את מראה הגינה. התחום של רהיטי גינה התפתח מאוד בשנים האחרונות תודות למספר דברים.

19/07/2015

מדוע ספסלים מעץ לגינה כל כך מומלצים

מדוע ספסלים מעץ לגינה כל כך מומלצים
הדבר הראשון שגרם לפיתוח המהיר של התחום הוא הצורך של הצרכנים בריהוט אשר יכול לעמוד בחוץ ולספוג תנאים שונים של מזג אוויר, מבלי להישבר או להיהרס. הרי לא כל סוגי הרהיטים מסוגלים לעמוד בתנאי מזג האוויר השוררים בחוץ כגון גשמים, רוחות, סופות חול ואפילו בעלי חיים שמבקרים את החצר שלכם, בין אם זה כלבים, חתולים או ציפורים יכולים לגרום הרס לרהיטים.
סיבה נוספת שגרמה לפיתוח המואץ הוא הצורך בקישוט הגינה, כאשר לעיתים אנו נתקלים בגינות אשר נראות ריקות לאור העובדה שאין בהם שום רהיטים אלא רק מדשאה.
שתי הסיבות הללו גרמו לאותו פיתוח מואץ בתחום ריהוט הגן כאשר אנו רואים יותר ויותר רשתות קמעונאיות לרהיטים מציעות ריהוט גן, בין אם זה חנויות אשר מיתגו את עצמן ככאלה המתמחות ברהוטי גינה או בין אם אלו הרשתות הגדולות והמוכרות יותר שהוסיפו לתמהיל המוצרים את ריהוט הגן.
כך נוצר מצב שכמעט בכל חנות רהיטים כיום ניתן לרכוש ספסל מעץ לגינה, שולחן מעץ לגינה, כסאות מעץ, פלסטיק או מתכת ועוד רהיטים רבים אשר מתאימים להצבה בגינה.

כיסוי לספסלים לגינה

אמנם עץ הוא חומר שעמיד במים ופגעי מזג האוויר השונים, קל ונוח לנקות אותו אך למרות זאת אנו ממליצים לרכוש לו כיסוי ברזנט על מנת להאריך את אורך חייו של הספסל, של השולחן או כל רהיט אחר. הרבה יותר קל לנקות ולתחזק את הרהיטים כאשר הם מכוסים, כך שלפני שבאים אורחים להתארח אצלכם בחצר, כל שעליכם לעשות הוא להסיר את כיסוי הברזנט, במקום להתחיל לנקות אותו קודם לכן.
המלצה נוספת שלנו היא לרכוש בנוסף לספסל מספר כריות שיתאימו בגודלן לספסל, הדבר מאפשר לאורחים שלנו ולנו לשבת בנוח על הספסל ובנוסף כריות נותנות לספסל פאן עיצובי נוסף והופכים אותו ליוקרתי ומזמין יותר
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים