כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

היתרונות של מקלחונים לעומת אמבטיה

אם פעם רוב האנשים היו מציידים את החלל המיועד להתקלח באמבט קרמיקה נרחב, היום הדבר פחות נהוג. יותר ויותר אנשים בוחרים לשפץ את חדר האמבטיה, לבטל את האמבט ולהחליפו במקלחונים מסוגים שונים.

19/07/2015

להתקנה של מקלחון יש יתרונות רבים על פני האמבט עליהם נדון במאמר זה.

להתקנה של מקלחון יש יתרונות רבים על פני האמבט עליהם נדון במאמר זה.

חוסך מקום

התקנה של אמבט מבזבזת לנו מקום רב בחלל המדובר, אותו ניתן לנצל לדברים אחרים. תחשבו על זה שאם תתקינו מקלחון בחדר האמבט במקום אמבטיה תוכלו להנות מעמדת טואלט, מראה גדולה, מקלחון מרווח ולאפשר מרחב ותנועה בחלל הזה, מה שפחות מתאפשר כאשר אמבט תופס לנו את כל המקום. מקלחון הוא פתרון מושלם לדירות קטנות שאין בהן הרבה מקום לזוז.

בטיחות

מקלחונים בטיחותיים הרבה יותר מאשר אמבט. הם נבנים היום במטרה למנוע החלקות ומומלצים לשימוש הן עבור ילדים והן עבור מבוגרים. שתי אוכלוסיות אלה נמצאות בסכנת החלקה בזמן המקלחת ולכן מקלחון בבית פותר את הבעיה ותורם לנו מהבחינה של מקלחת בטיחותית. החלקה באמבטיה יכולה לגרום לסיכונים בריאותיים רבים במיוחד אצל אנשים שהגיעו לגיל השלישי.

שלל של עיצובים

יש כל כך הרבה סוגים של מקלחונים עם מגוון רחב של דלתות. יש מקלחונים שניתן לאטום לגמרי, יש כאלה שמצוידים בדלת הזזה או דלת שקופה נפתחת מעוגלים או מרובעים, לבנים ושחורים והכל בהתאמה מושלמת לפינת החדר.

מחיר

ניתן להתאים את התקנת המקלחון לכל תקציב החל ממקלחונים פשוטים וזולים במיוחד המתאימים למקומות כמו אכסניות נוער ועד למקלחונים סופר יוקרתיים המתאימים למלונות יוקרה, בהם ניתן להיתקל בבתי מלון או ספאות.

סוגים של מקלחונים

כאמור, יש כל מיני סוגים של מקלחונים עם מגוון של דלתות הזזה ולכן תוכלו להתאים את המקלחון לטעם העיצובי שלכם. חשוב לציין כי צריך להתאים את הסוג והצורה של המקלחון למבנה החלל של חדר האמבטיה, זאת בכדי ליהנות מכל היתרונות שלו.
בין סוגי המקלחונים השונים, קיימים מקלחונים מרובעים, מקלחונים עגולים או פינתיים. בנוסף יש מקלחון המוצמד לקיר וכזה העומד בחלק מסוים של החלל.
אנו ממליצים לכם להתרשם ממגוון של מקלחונים אותם אנו מציעים ללקוחותינו ולבחור את המקלחון שישרת אתכם נאמנה ויענה לכם על כל הצרכים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים