כרגע באתר
3
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כל היתרונות של ארגז רוח עבור גגות רעפים

איש לא יערער על כך, שהמראה של גג רעפים הוא מראה יפה במיוחד, ומדובר על גגות שתורמים המון לעיצוב החיצוני של הבית, וגם לבידוד איכותי מאד בחלקו העליון.

20/07/2015
עם זאת, כדאי לזכור כי גגות רעפים, אינם כמו גגות בטון. החיבור שלהם אל המבנה עצמו עלול להיות רעוע, אם הם חשופים יותר מידי לרוחות חזקות. אז איך אפשר בעצם למנוע את ההתפרקות של גגות הרעפים? כאן בדיוק נכנסים לתמונה ארגזי הרוח. בואו ללמוד מקרוב מהו התפקיד של ארגז רוח, ומהם היתרונות המיוחדים שלו, בכל מה שנוגע להתקנה של גגות רעפים והתפקוד השוטף שלהם.

הארגז שמגן על הגג

מניעת תזוזה של רעפים

כאמור, נקודת התרופה של הרעפים, היא בעיקר בחיבור שלהם לבית עצמו, בחלק התחתון שלהם. זהו האזור אשר אם פוגעת בו רוח חזקה, אזי לאורך זמן, הרעפים עלולים לצאת ממקומם, וכך הגג כולו נפגע בתהליך הדרגתי. בעזרת התקנה של ארגז רוח אפשר למנוע מצב זה. ארגז הרוח בעצם מגן על הרעפים בדיוק באזורים הללו. הארגז מעוצב בצורה מלבנית מיוחדת, כך שהוא בעצם חוסם ועוטף לחלוטין את כל הגג. בצורה כזו, גם אם רוח חזקה פוגעת בגג, היא לא פוגעת כלל בחלק הרגיש בחיבור. באופן כזה, אפשר כמובן לשמור על גג הרעפים לאורך זמן.

מניעת רטיבות

להתקנה של ארגז רוח יש כמובן יתרון חשוב נוסף, והוא ביכולת שלהם לעזור למנוע רטיבות בתוך הבית. יש לזכור שגם אם הרעפים לא יוצאים לחלוטין ממקומם, עדיין מספיק בפעם אחת של רוח חזקה בכדי שהם יזוזו במקצת, ובצורה כזו, כל האיטום של הבית פשוט יפגע. דווקא באזורים הללו, הרגישים ביותר - יש את הסכנה הגבוהה ביותר לחדירת מי גשמים פנימה. ארגזי הרוח כמובן עוזרים למנוע זאת. הם אוטמים בצורה מושלמת את האזור לחלוטין, ומונעים כניסה של מים, ומונעים את התזוזה של הרעפים.

תרומה לעיצוב הבית

מעבר ליתרונות הפרקטיים של ארגז רוח, אי אפשר להתעלם מהעובדה שמדובר גם על תוספת דקורטיבית נהדרת לגג שלכם. אם תסתכלו על תמונות של הארגזים הללו לאחר התקנתם - אפשר לראות שהם יוצרים כמעין מעטפת אשר מקיפה את כל הגג מסביב. הדבר עוזר לתת תחושה של שטח פנים גדול יותר, ועוזר ליצור רמת גימור גבוהה יותר של המבנה. לפעמים כדי לתת תחושה של מבנה איכותי יותר - כל מה שצריך הוא רק לשפץ את ארג הרוח, והתוצאות הן נהדרות.

לקבל את ההגנה המושלמת עבור הגג שלכם

בשורה התחתונה, באמצעות ארגזי הרוח, אתם מקבלים פשוט הגנה ברמה מלאה על גג הרעפים שלכם. במדינה כמו ישראל שבה גג רעפים נחשב לדבר אשר מעלה את ערך המבנה מבחינת האסתטיקה שלו - מדובר על עניין שבהחלט דורש את תשומת הלב שלכם, וראוי מאד להשקיע בו.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים