כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

האוטו שלנו צריך רופא - ציפיותינו ממוסך מורשה

מכירים מישהו שאוהב ללכת למוסך? זה כמעט מקביל לביקור אצל רופא השיניים. הולכים כי חייבים. מוסך מורשה הוא הרופא המקצועי של הרכב שלנו. נלך אליו כי אנו יודעים ששם נקבל את הטיפול הטוב ביותר. כן, גם לרכב שלנו יכול לעלות החום.. תחושת אי הוודאות שמתלווה לסיטואציה זו אינה נעימה. תמיד עולה השאלה האם זה משהו שעשינו שגרם לכך? וכמובן- איך נגיע מחר לעבודה?? תחושת הדאגה מתחלפת בתחושת תסכול גדולה כשאנו מבינים שהתחנה הבאה היא- המוסך המורשה.

20/08/2012

ישנם מספר קריטריונים חשובים מאוד ומצופים מהמוסך המורשה שלנו.

ישנם מספר קריטריונים חשובים מאוד ומצופים מהמוסך המורשה שלנו.

זמינות- כדאי שיהיה מוסך מורשה בסמוך למקום מגורינו או למקום המצאותינו ורצוי ששעות הפעילות שלו יתאימו ללוח הזמנים שלנו. בדרך כלל מוסך מורשה פתוח מהשעה שבע וחצי בבוקר ופועל ברציפות כתשע שעות. בחלק מהמוסכים ישנו שירות שנקרא "early-bird" ("ציפור מוקדמת") שמאפשר הבאת הרכב לפני שעות הפעילות על מנת שיוכלו להתחיל לטפל בו מייד.

מקצועיות- השתלמויות וקורסים של אנשי הצוות, תעודות על הכשרה מקצועית והישגים כגון "העסק הנבחר לשנת..." , יחזקו את דעתנו כי הגענו למקום מקצועי וכי הרכב שלנו יטופל בידיים טובות שיודעות את העבודה.

אדיבות- לא בטוח שנחזור למקום שקיבלנו בו שירות לא טוב, שהרגשנו שמזלזלים בנו או שסתם התייחסו אלינו בחוסר סבלנות גם אם הרכב שלנו טופל כראוי. אנחנו לא צריכים שיתחנפו אלינו ויכינו לנו קפה אבל כן חשובה מידת אדיבות שיהיה לנו נעים לחזור כשנצטרך.

אמינות- לא פעם שמענו סיפורי אימה על חלק שלא באמת הוחלף או על טיפול בתקלה שלא הייתה ולא נבראה..בהגיענו למוסך מורשה, נשמח לשקיפות מלאה באשר לאופן הטיפול ברכב. כיום נוהגים אנשי הצוות במוסך להציג בפנינו את החלקים שהוחלפו, להסביר לנו על התקלה והתהליך על מנת לייצר תחושת בטחון שלא "עובדים עלינו".

עלויות- עלות התיקון כמובן משתנה מרכב לרכב וסוג התקלה אך נשמח לדעת שהמוסך המורשה שלנו עושה את כל שביכולתו לצמצם בעבורנו את ההוצאה. למשל, במקרים רבים ניתן להחליף חלק ברכב שלנו בחלק משומש ולא בחלק חדש , מה שלעיתים מוזיל בחמישים אחוזים את העלות.

ואם אפשר גם להעביר איזה שואב אבק במושב האחורי...תודה!
באדיבות מוסך אדיב א. ארמוזה - מרכז שירות לרכבי מאזדה ופורד
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים