כרגע באתר
3
1
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

לעצב את המטבח שלכם עם מוצרי נירוסטה בדירה החדשה!

לקראת המעבר שלכם לדירה חדשה, אתם צריכים כמובן לתכנן היטב את המטבח שלכם ולהשתמש בציוד למטבחים שיתאים לעבודה ממושכת במקום. מומלץ בחום שתצטיידו מראש במלאי מספיק של מוצרי נירוסטה עבור המטבח.

28/07/2015

אז מהם המוצרים המומלצים למטבח?

אז מהם המוצרים המומלצים למטבח?

● מקררים

את המעטפת למקררים מכינים כיום ממגוון רחב מאד של חומרים, ואין שום בעיה גם להצטייד במקרר איכותי מאד עם ציפוי של נירוסטה. ציפוי הנירוסטה הוא עמיד וחזק מאד, ולכן אם יש לכם למשל בית עם ילדים וחיות מחמד, אין לכם כעת מה לחשוש משריטות וחבלות על הגוף החיצוני של המקרר. כמובן שהנירוסטה מספקת גם בידוד נוח מאד למעטפת החיצונית של המקרר, וזאת מעבר לעיצוב ברמה גבוהה שהיא מספקת לכם.

● כיורים

אם מדובר על פן פרקטי יותר של ציוד למטבחים, אין ספק שכיורי הנירוסטה נחשבים למוצרים מובילים מאוד. מדובר על מוצרי נירוסטה איכותיים, שכן הנירוסטה מהווה חומר חזק מאוד. אחד האתגרים בכל כיור הוא, שצריך לוודא שהוא יהיה פשוט וקל לניקוי ובנוסף שהכלים בתוכו לא יגרמו לחבלות ולשריטות. מבחינה זו, הנירוסטה היא החומר המושלם לכך, כי מדובר כפי שהזכרנו כמה פעמים, על חומר חזק ואיכותי.

● תנורים

ממש כפי שמדובר על ציפוי איכותי מאד למקררים, כך גם אם אתם מחפשים ציפוי טוב ואיכותי לתנורים, הנירוסטה היא מושלמת. מדובר בחומר שיכול להתמודד עם טמפרטורות שונות – כולל הטמפרטורות הגבוהות שיש לתנורים. תנורים אלו הם מוצרי נירוסטה איכותיים עם רמת גימור גבוהה מאד. חשוב מאד לציין שבין אם מדובר על תנור עצמאי, תנור עם כיריים, תנור שמותקן בתוך גומחה - תמיד הנירוסטה היא מעטפת נהדרת.

● מחבתות וסירים

כאן כבר מדובר על ציוד למבטחים שאפשר להעביר ממקום למקום, ובמקביל תדירות השימוש בו היא גבוהה מאד. כולנו זקוקים למחבתות ולסירים באופן קבוע, והנירוסטה היא חומר איכותי מאד עבור המוצרים הללו. הנירוסטה מאפשרת חימום ובישול אורך מאד, קל מאד להסיר ממנה שאריות של מזון, והעבודה איתה היא טובה מאד גם לטבח המתחיל וגם למי שמבשל ללא הפסקה במטבח.

לכל אחד יש מקום לנירוסטה במטבח שלו

אם לסכם, הרי שיש מגוון עצום של מוצרי נירוסטה, ואנחנו אפילו לא ציינו את כל המוצרים האפשריים, שכן ברור שיש שעוד אפשרויות נוספות. הנירוסטה היא אם כן החומר המועדף והאיכותי ביותר למטבח שלכם - ורצוי מאד להשקיע ברכישת המוצרים האיכותיים ביותר, שילוו אתכם בדירה החדשה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים