כרגע באתר
3
1
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

למה כדאי לקנות דירה בצפון?

איזור הצפון הופך בשנים האחרונות ליד שואבת עבור משפחות עם ילדים, זוגות צעירים ואנשים מבוגרים שרוצים לשנות את אורח החיים ולהנות מאיכות החיים המובטחת באיזור.

29/07/2015
הנופים הירוקים, השקט, הפסטורליה, השלווה, כל אלו מתכתבים עם מה שאנחנו חולמים עליו כשאנחנו רואים במו עינינו את בית החלומות שלנו.
עד לפני כמה שנים הצפון סבל מבעיות שונות שהרחיקו ממנו משפחות וזוגות צעירים, בעיקר אפשרויות תעסוקה מוגבלות. היום המצב משתנה ואלפי המשפחות שעושות את דרכן לאזור מוכיחות זאת יום אחר יום.

אזור בהתפתחות מתמדת

מפרויקטים חדשים של דירות למכירה בקריית אתא ועד להרחבות בקיבוצים בעמק יזרעאל או בגליל, אזור הצפון הרחב והמגוון נמצא בהתפתחות מתמדת. פרויקטים איכותיים של בנייה מכל הסוגים והמינים הופכים אותו לאזור אטרקטיבי, כאשר ברוב המקרים הפרויקטים לא פוגעים בייחודיות שלו ושומרים על אווירה רגועה וירוקה.
לצד פרויקטים רבים של בנייה, מגיעים גם הדברים הקטנים שמספקים לנו איכות חיים. תחנות רכבת לאורך ציר חיפה והקריות ועד נהריה שמספקות לנו חיבור ישיר לתל אביב, מערכת חינוך איכותית, דגש על קהילתיות, חיי תרבות עשירים, מרכזי קניות ובילויים חדשים שמתחרים בגאווה עם אלו שנמצאים באזור המרכז ושמירה על אוצרות הטבע כמו שמורות הטבע, הנחלים, ההרים הירוקים ושאר פינות הנוף שיוצרות את הקסם הצפוני הנחשק כל כך.

אפשרויות תעסוקה גדולות יותר מבעבר

עם הביקוש, בא גם הצורך בייצור מקומות תעסוקה רבים יותר והצפון לא מאכזב. אזורי הייטק וטכנולוגיה רבים הוקמו והתבססו בשנים האחרונות, מאיזור מת"ם בחיפה בו יש נציגות לכל חברות ההייטק הגדולות, דרך איזורי התעשייה בנשר ובקריות ועד למתחמי תעשייה גדולים בתפן, בציפורית ובקריית שמונה.
כל המקומות האלו מספקים אלפי מקומות עבודה לצעירים שמגיעים לצפון. רוב האנשים שכבר עשו את המעבר יספרו לכם שמדובר בהתלבטות גדולה מבחינה תעסוקתית, אבל עם קצת מחקר והרבה יוזמה בפנייה לחברות ולארגונים הרבים באזור, אפשר למצוא כל משרה נחשקת.

נגישות רבה יותר לאזור המרכז

היום כבר לא צריך לגור בתל אביב כדי להרגיש קרוב למרכז הארץ. בצפון ניתן ליהנות משלל פרויקטים של דיור איכותי בהרבה פחות כסף מבמרכז ולשמור עדיין על קשר ישיר עם גוש דן.
הרכבת שמציעה פתרון נהדר ומביאה אותנו למרכז בפחות משעה, אוטובוסים לכל מקום, מוניות שירות וכביש 6 שמספק נתיב ישיר למרכז – כל אלו מקרבים את הצפון למרכז יותר מבעבר. תחנות הרכבת החדשות שאמורות להיפתח בשנים הקרובות בעמק יזרעאל ובאזור הכנרת, מבטיחות חיבור ישיר אפילו יותר בין כל חלקי הארץ.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים