כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

טיפים חשובים לצביעת דירה חדשה

אם אתם עומדים לעבור לגור בדירה חדשה, אתם רוצים שהקירות יהיו צבועים בצבע האהוב עליכם. רוב הדירות מגיעות כשהן צבועות בצבע הלבן הניטרלי - אבל אתם בכלל רוצים צבע אחר.

29/07/2015

אז למה לנו לצבוע לבד?

אז למה לנו לצבוע לבד?
אפשר כמובן להתחיל בפרויקט נהדר של צביעה ביתית! זה יאפשר לכם ליהנות מהצבע שאתם הכי אוהבים, לחסוך בכסף, וגם ליהנות מחדוות העבודה - וזו עבודה שמאד כיף לבצע, יותר מכל עבודת שיפוץ אחרת בבית. אז שנתחיל?

רכישת איירלס

במקום להשתמש בכל המברשות וברולרים, אפשר פשוט לקנות או לשכור איירלס. מהו איירלס? מדובר על מכשיר מיוחד, כמעין אקדח צבע שמופעל על בסיס מנוע קטן. היתרון הברור באיירלס הוא פיזור נוח מאד של הצבע באופן אחיד, צביעה פשוטה ונוחה מאד, שליטה מדויקת על הכמויות, והכי חשוב - הימנעות מהופעה של כתמי צבע על הרצפה ומניעת טפטוף. אפשר לשכור מכונות איירלס ליום או יומיים עבור צביעה ביתית, ולהקל על העבודה.

שימוש נכון במסקנטייפ

לפני הצביעה אתם צריכים לשים מסקנטייפ (נייר דבק) על נקודות שלא תרצו שהצבע יגיע אליהן - למשל בנקודות החיבור בין הקירות לבין התקרה, או בין הקירות לבין עצמם, וכמובן בין הקירות לרצפה. אחד הדברים שכדאי תמיד לזכור הוא שברגע שסיימתם לצבוע – יש להסיר את המסקנטייפ. אל תתנו לו להתייבש עם הצבע או שהוא עלול להידבק למשטח ויהיה קשה להסירו.

צבע אחד, כמה גוונים

טיפ נוסף עבור צביעה ביתית הוא שכדאי לשקול להשתמש בצבע אחד אבל בכמה גוונים שלו. כלומר - פחות לשלב בין סוגים שונים של צבעים כי התוצאה עלולה להיראות מעט מצועצעת. אבל אפשר לקחת צבע כמו כחול ולשחק עם הגוונים שלו (תכלת, כחול כהה, כחול בהיר וכו') בין הקירות, וכך מקבלים מראה נעים מאד בעין.

הכי חשוב לפנות זמן

צביעה של דירה חדשה היא לא משהו שייקח לכם לעשות אותו שעה או שעתיים. לקראת המלאכה של צביעה ביתית, עליכם להקדיש לה את הזמן המתאים ולפנות לכך לפחות יום שלם אם לא יומיים. לכן זה יכול להיות פרויקט נעים לימי חופש.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים