כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

אוכל לכלבים – אם לא יאכלו איך יגדלו?

אוכל לכלבים בררנים: איך מעודדים אותם לאכול? יכול להיות שחינכתם את הכלב להפליא אבל הוא בכל זאת בררן. אולי התקמצנתם על אוכל לכלבים מהסוג הזול יותר, והכלב שלכם שהוא לא פראייר בכלל מזהה שהוא אוכל משהו פחות איכותי, שמורכב מפחות בשר ויותר מתחליפי חלבון, ולכן אינו נלהב לסיים את הצלחת.

29/07/2015

למה הכלב בררן באוכל?

אומרים שעל הילד הראשון עושים את כל הטעויות הכי מרות, וזה נכון גם לגבי גידול כלבים. למראה הגור החמוד קשה להרבה אנשים להפגין אסרטיביות בכל הנוגע לעלייה על מיטות וספות או לעיסה חיננית של חפצים. קשה להם גם לעמוד בפני מבטיו הנוגים בשעה שהם אוכלים צהריים או מנשנשים מול הטלוויזיה. מה, כולה לתת לו את השאריות. מה, זה כולה ביס קטן. כל כך הרבה בעלי כלבים, שלא שיערו בנפשם עד כמה ההקלות הקטנות יהפכו להרגלים סוררים של הכלב, היו רוצים להיכנס למכונת זמן ולחזור לעשות לכלב חינוך מחדש. כלב שזוכה להכיר אוכל של בני אדם עשוי להפוך לכלב בררן בטירוף ברבות הימים, כזה שצריך לרדוף אחריו עם הצלחת, לשווק לו בצורה מוגזמת אוכל לכלבים – "הממ, יאמי, יאמי!", "יא! איזה טעים!" כולל המניפולציה הזולה שאתם מאיימים לאכול לו את האוכל בעצמכם אם הוא לא יתחיל לאכול. גם אז הוא אוכל דיי מעט, או אוכל את המנה שלו במשך שעות ארוכות ובכל זאת רחוק מלסיים אותה.

אוכל שונה וחטיפים

אוכל שונה וחטיפים
יכולה להיות סיבה נוספת למה הכלב שלכם בררן - מישהו אחר מאכיל אותו כשאתם לא בסביבה – פח הזבל, האוכל של הכלב של השכנים, השכנים בכבודם, או בני משפחה שמאחורי גבכם מעזים לתת להם חטיפים ונשנושים. אם זה המצב, אז ברור שגם אם קניתם לכלב את האוכל לכלבים הכי איכותי בעולם, זה לא ירגש לו את חוש הטעם במיוחד.

5 טיפים: מה עושים עם כלבים בררנים?

1. כלבים כמו ילדים, אוהבים משחקים. יש כל מיני צעצועים שאפשר להחביא בתוכם גרגרי מזון, והכלב, שיצר המשחק חזק בו יעשה הכול כדי להצליח לשחרר מתוך הצעצוע את המזון. אם הוא יצליח לעשות את זה, הוא גם יאכל. בדוק.

2. חבל להוציא אנרגיה על שכנועים נואשים לאכול – צריך פשוט לשים את האוכל בכלי וללכת לחדר אחר. יש כלבים שמרגישים יותר בנוח לאכול כשלא מסתכלים עליהם.

3. ומצד שני, יש כלבים שהכי אוהבים לאכול כשמסתכלים עליהם – אם הכלב שלכם כזה, תעמדו מולו כשהוא אוכל ותגידו לו, "וואו, כל הכבוד!", "כלב טוב!", וצפו בו בהנאה לועס ומכשכש בזנב.

4. גם כלבים אוהבים יותר אוכל חם – חימום קל, אבל ממש קל של גרגרי המזון, לפני ההגשה יכול לשפר משמעותית את הארומה.

5. אם מישהו בבית מאכיל את הכלב בסתר – זה הזמן לעשות שיחה משפחתית ולהסביר לכולם שלא עושים את זה יותר. אם מדובר בילדים, חשוב להסביר להם שהבריאות של הכלב מאוד מושפעת מהתזונה שלו, ושאם הוא לא יאכל את האוכל שלו, זה עלול לפגוע בו. אם השכנים מאכילים את הכלב, כדאי לזרוק להם מילה בקטע טוב.

עכשיו רק נותר לכם לבחור אוכל לכלבים שיהיה בריא וטעים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים