כרגע באתר
2
1
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

ניקוי בית שגדלים בו בעלי חיים

גידול ילדים בבית עם בעלי חיים מבטיח שורה ארוכה של יתרונות, אבל חשוב מאוד גם להקפיד על היגיינה וניקיון תקופתי. במאמר הבא נסביר מתי כדאי להזמין חברת ניקיון ונציג טיפים לשמירה על בית נקי.

30/07/2015

בעלי חיים בבית

בעלי חיים בבית
בעלי חיים מוסיפים צבע, עניין ואנרגיות לכל בית ומשפחה. כדאי לגדל ילדים כבר בגיל צעיר לצד חיות מחמד ולפתח אצלם אמפתיה, עמידות בפני אלרגיות וניסיון בנטילת אחריות. בעלי חיים כמו חתולים וכלבים משתלבים במהירות במשפחה וניתן לגדל אותם בבתים פרטיים עם גינה וחצר, או אפילו בדירות שכורות וקטנות מהרגיל. הנקודה היחידה היא להקפיד על ניקיון תקופתי ולבצע אותו בצורה יסודית ונכונה.
לפניכם טיפים לשמירה על בית נקי.

הזמנת חברת ניקיון

כדאי להזמין חברת ניקיון לפחות פעם בחודשיים ולבצע שאיבה יסודית של השטיחים, הרצפה, הפאנלים, איזורי המחיה של בעלי החיים וחדר המשחקים או השינה של הילדים. חברה ברמה גבוהה תציע שירות אטרקטיבי עבור לקוחות פרטיים ותבחר חומרי ניקיון ללא רכיבים כימיים ורעילים. החברה גם יכולה להציע שירותים נוספים כמו פוליש, הברקה וליטוש רצפות.

אוורור טבעי של חלל הפנים

הסוד לבית נקי שנעים לשהות בתוכו הוא אוורור טבעי של חלל הפנים. האוורור מונע הצטברות של ריחות לא נעימים בתוך הבית, הוא מאפשר סירקולציה וגם מונע התפתחות של עובש, טחב, פטריות וחיידקים.

חשיפה לשמש

יש להוציא את השטיחים ואת מקומות המרבץ של בעלי החיים החוצה כדי לחשוף אותם לשמש. החשיפה לשמש משמידה פשפשים ופרעושים, דבר חיוני בבית בו גדלים בעלי חיים. החשיפה לשמש גם חיונית עבור שטיחים גדולים, שטיחונים במטבח ובאמבטיה, כריות וגם סדינים.

מקלחת ותספורת לחיות מחמד

אי אפשר לשמור על בית נקי ונטול שערות אם לא מקפידים על מקלחת ותספורת עבור חיות המחמד. יש להתייעץ עם הוטרינר לגבי תדירות המקלחת המומלצת, לברר על גזירת ציפורניים ולתאם תספורת באחד המקומות המציעים את השירות.

הזמנת חברת ניקיון - הוצאה כספית גדולה?

הטעות הנפוצה היא לחשוב שגידול בעלי חיים מחייב הוצאה כספית לא מבוטלת. למרות שאי אפשר להתעלם מההוצאות על חיסונים, אוכל וצעצועים, עדיין מדובר על עלות בסיסית ומשתלמת. הזמנת חברת ניקיון לצורך ניקוי בית עם בעלי חיים לא יקרה כפי שחושבים. בסופו של דבר, רוב בעלי הבתים משתמשים בשירות הזה וזאת ללא קשר לשירותי הניקיון. החברה מציעה את כדי להבטיח איכות חיים גבוהה ולמנוע נזקי בלאי ושחיקה.

לסיכום, מומלץ לכל משפחה והורים עם ילדים לגדל בעלי חיים. אפשר לגדל חתולים וכלבים בבתים ודירות ועדיין לשמור עליהם נקיים ונעימים ללא שום חשש.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים