כרגע באתר
3
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

היתרונות של דלתות חשמליות לבית

דלתות נגללות ומתרוממות יכולות לשפר את תחושת הביטחון בבית, לתרום לעיצוב חלל הפנים ולהקל על הכניסה או היציאה מהחנייה. הנה כל מה שצריך לדעת על דלתות חשמליות מן הסוג הזה.

06/08/2015

דלתות חשמליות - גם לבית!

דלתות חשמליות - גם לבית!
דלתות חשמליות הן כבר מזמן לא פריט פונקציונאלי המיועד לעסקים ומשרדים בלבד. בשנים האחרונות בוחרים יותר ויותר בעלי בתים בפתרונות של דלתות מתרוממות ונגללות עם מנוע חשמלי, בעיקר בגלל היתרונות הבאים:

תחושת ביטחון

הדלתות משפרות את תחושת הביטחון בגלל שהן מיוצרות מחומרי גלם חזקים, עמידים ואמינים. אפשר להזמין דלתות במגוון רחב של דגמים ולבצע התאמה אישית לגודל המפתח בבית. הדלתות מתאימות לחלל הפנים והחוץ והן משולבות כחלק בלתי נפרד מכניסה לסלון ולחצר, בחנייה ובמרפסת. ההפעלה שלהן נוחה ומתבצעת עם שלט רחוק או כפתור ייעודי הממוקם ליד הפתח.

עיצוב חלל הפנים

אי אפשר להתעלם מהנוכחות של דלתות נגללות ומתרוממות בחלל הפנים של הבית. הדלתות מושכות הרבה תשומת לב, בעיקר בגלל הגודל והעיצוב שלהן. הן מיוצרות על פי סטנדרטים מחמירים ומותקנות בעיצובים מרהיבים. המנוע החשמלי של הדלתות מוסתר והוא אינו פוגע בדקורציה של חלל הפנים. בנוסף, הדלתות מתאימות לסגנונות של עיצוב מודרני, עיצוב מסורתי ועיצוב כפרי.

תפעול חנייה משותפת או חנייה פרטית

אחת הסיבות המרכזיות לבחירה בדלתות חשמליות לבית היא התקנתן בחנייה משותפת או חנייה פרטית. אפשר להתקין שער מוסט עבור החנייה, לבחור זרוע נפתחת בסיסית לבתים משותפים או להעדיף שערי כנף. הדלתות המיועדות עבור מקומות חנייה מופעלות מרחוק על ידי שלט או טלפון סלולרי. הן מגנות על הרכב ומונעות מאבקים על חנייה בערים צפופות ובאיזורים אורבניים.

האקוסטיקה והעמידות של דלתות נגללות ומתרוממות

חשוב לציין כי דלתות חשמליות לא פחות עמידות מסוגים אחרים של דלתות המיועדות לבתים פרטיים. ראשית, הדלתות עומדות בתווי התקן המחמירים ביותר והן עמידות גם בפני פריצה ורוחות. הן עשויות פלדת אל חלד ועמידות בפני קורוזיה, שיתוך ופגעי מזג אוויר או חשיפה ממושכת לשמש. שנית, הדלתות עמידות בפני פיצוץ והן מציעות בידוד אקוסטי מלא. הדלתות משפרות את איכות החיים ודורשות מינימום של תחזוקה ומאמץ.

בחרו בדלת המתאימה לכם

בעלי בתים יכולים לתאם התקנה של דלתות חשמליות מול חברות העוסקות בתחום. הפעלה חשמלית של הדלתות מבוססת בין היתר על איזון קפיצים או משקולות, שילוב עם הפעלה ידנית דלתות ייחודיות עם הפעלה הידראולית. בסופו של דבר, הכל תלוי בצרכי הלקוח ובאופן בו הוא רוצה ליישם את היתרונות של הדלתות החשמליות בתוך הבית ובמסגרת התקציב.

פתרון מודרני

לסיכום, דלתות חשמליות הופכות בצדק לחלק בלתי נפרד מהתחום של עיצוב בתים פרטיים. הן מחליפות את הדלתות המסורתיות ומייצרות יתרונות פוקנציונאליים ואסתטיים. את הדלתות מתקינים לאחר התאמה אישית מול אנשי מקצוע ובמחירים משתלמים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים