כרגע באתר
4
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מדריך בחירת מדפים לבית ולמשרד

פתרונות אחסון פונקציונאליים יכולים לחסוך מקום בבית ובמשרד, לשפר את הנגישות לציוד וחפצים אישיים וגם לתרום לאיכות החיים. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על פתרונות מהסוג הזה.

09/08/2015

פתרונות אחסון

פתרונות אחסון עומדים היום בראש סדר העדיפויות של מעצבי פנים. אף תהליך של עיצוב בית או משרד לא שלם ללא התאמת פתרונות מן הסוג הזה. הסיבות לכך מגוונות וקשורות בין היתר לעלייה במחירי הנדל"ן. היות ורוב בעלי הבתים לא תמיד יכולים להרשות לעצמם לקנות דירה גדולה יותר עם התרחבות המשפחה, הפתרון הרלוונטי היחיד הוא התקנת מדפים ושילוב בין פתרונות אחסון מגוונים. בעיה דומה קיימת אצל בעלי משרדים בחברות קטנות ובינוניות.

פתרונות אחסון - למה לנו?

פתרונות אחסון - למה לנו?
בחירה נכונה של פתרונות אחסון פונקציונאליים יכולה להפוך את החיסרון ליתרון. הפתרונות משלבים בין שורה ארוכה של צרכים ומטרות לבין ערך מוסף דקורטיבי. הם מעלים את ערך הנכס ומשנים את אופי חלל הפנים. יש פתרונות אחסון לבית ולמשרד שניתן להתקין תחת חלל מקורה, או לחילופין במחסן חיצוני, בחצר, במרפסת ועל הגג.
אלו השיקולים העיקריים אותם תצטרכו לקחת בחשבון אם תרצו לבחור מדפים ופתרונות אחסון:

הגדרת מטרות וצרכים

השלב הראשון הוא החשוב ביותר ובו מגדירים את המטרות והצרכים של האחסון. ככל שהאחסון צפוי להיות כבד ומאסיבי יותר, כך עדיף להשקיע במדפים גדולים ממתכת ואלומיניום. באחסון מספר קטן של פריטים ניתן להסתפק בפתרונות אחסון מפלסטיק ובבתים פרטיים יש כאלה שיעדיפו את הזכוכית האלגנטית.

נגישות

מילת המפתח בפתרונות אחסון היא נגישות. אין טעם לעצב מחדש את חלל הפנים של הבית והמשרד, לשאת בהוצאות על פתרונות אחסון אך להשאיר את הציוד בלתי נגיש. יש לוודא את מיקום המדפים לפי הגובה ולמנוע טיפוסים מיותרים מצד ילדים או בני משפחה צעירים. בנוסף, הנגישות אמורה להקל על השימוש בפתרונות אחסון, אך אסור שהיא תבוא על חשבון בטיחות.

צבע וצורה

הערך הדקורטיבי של פתרונות אחסון נמדד בעיקר לפי הצבע והצורה. נסו להגיע לפחות פעם אחת לאולם תצוגה, לראות מקרוב דוגמאות שונות של פתרונות אחסון ולהשוות ביניהם. התייעצו עם אנשי מקצוע בכל מקרה של התלבטות והגיעו למצב בו הצבע והצורה מתאימים לקירות, לתקרה ולריצוף. כך תעצבו את חלל הפנים של המשרד או הבית בצורה הרמונית ותשדרו אחידות.

ייחודיות

תוכלו לבחור מדפים ייחודיים כדי לחסוך מקום ולשפר את הפרקטיקה. אלו פתרונות אחסון המותאמים למיטות בחדרי שינה, מכילים תאים לשמירת ציוד רגיש והם גם נשלפים. המודולאריות שלהם מקנה גמישות ומאפשרת את המשך האחסון גם לאור שינויים בצרכים.

היצע ומחיר

לסיכום, לא כדאי לוותר על מדפים. המגוון של פתרונות האחסון עולה מדי שנה וגם המחירים עשויים להפתיע את מי שאינו בקיא בטרנדים האחרונים, והם משתנים בהתאם למגוון הרחב כך שכל אחד יכול למצוא את פתרונות האחסון המתאימים לו גם מבחינת מחיר.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים