כרגע באתר
5
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

התקנה של מנדפים למטבח תורמת לעיצוב שלו!

מעוניינים לשדרג את המראה של המטבח הביתי שלכם? מנדפים זה המוצר האולטימטיבי עבורכם.

09/08/2015
העיצוב של המטבח שלכם משפיע לא רק על המטבח עצמו. יש לזכור שלעתים קרובות, המטבח הוא חלק מהחלל המרכזי בבית שלנו, ולכן ברור שעיצוב שלו, משפיע על העיצוב של הבית כולו, ולכן אנו מעוניינים להשקיע בכך כראוי.

אחד מהמתקנים החשובים ביותר שנרצה להתקין במטבח שלנו, בוודאי אם אנחנו נוהגים לבשל באופן קבוע, הוא מנדף. האם פעם חשבתם על כך, שההתקנה של מנדפים למטבח תורמת לא רק לבטיחות ולמניעת ריחות רעים - אלא היא גם חשובה כחלק מהקונספט של עיצוב המטבח שלכם? אם לא חשבתם על כך, דעו שבפועל - מדובר על שני תחומים קרובים מאד, וההשפעה כאן היא פשוט עצומה!

להבין את ההשפעה על העיצוב ואת ההשלכות

להבין את ההשפעה על העיצוב ואת ההשלכות
● מדוע זה משפיע? - קודם כל, חשוב להבין מדוע מנדפים למטבח משפיעים כל כך על העיצוב של המטבח. נסו לחשוב זאת כך - המנדף איננו גוף קטן כלל וכלל. מדובר על גוף גדול מאד, שמותקן לרוב מעל אזורי הבישול במטבח שלכם. למעשה, המנדף בולט יותר מהארונות במטבח או מהמדפים, וקשה מאד להתעלם ממנו. מכאן ברור שמנדף יפה ומעוצב יוכל לתרום מאד לעיצוב המטבח, ואילו מנדף פשוט בעיצוב בעייתי - יכול להרוס השקעה שלמה של עיצבו המטבח שלכם, ולכן חשוב להקפיד על בחירת העיצוב המתאים עבור המנדף.

● האם ישנם מנדפים מעוצבים? - בהחלט כן! נכון שיש לא מעט מנדפים שמגיעים בעיצוב פשוט מאד, בעיקר לשימוש תעשייתי, אך כשמדובר על השוק הביתי, אפשר למצוא לא מעט מנדפים למטבח שיהיו מעוצבים ברמה גבוהה. המנדפים לא מגיעים בהכרח בצורה המלבנית הרגילה - אלא מדובר למשל על מנדפים שמגיעים בצורה ריבועית שנחשבת לאסתטית ויפה מאד. המנדפים מגיעים בצבעים מגוונים מאד, בכדי להימנע בהכרח מהמראה המתכתי (אם כי לעתים גם המראה המתכתי יתרום מאד לעיצוב המטבח שלכם - אך הגיוון הוא חשוב בכל מקרה). ובקיצור - יש שפע של אפשרויות לעיצוב.

● לוותר על המסננים - בחלק מהמקרים, אפשר בהחלט לשקול התקנה של מנדפים למטבח שיהיו ללא מסננים. חשוב לשים לב כי מנדפים אלו מתאימים בעיקר אם אתם מעוניינים בהוצאה של אדים החוצה. כלומר - הם מתאימים בעיקר להתקנה מעל תנורי אפיה, או להתקנה מעל מדיחי כלים. היתרון המיוחד הוא כמובן גם בעיצוב שלהם. בעוד שהמסנן הוא אולי תורם אבל איננו כה יפה, הרי שמסנן ללא מנדף נראה אסתטי מאד ואיכותי מאד - וכאמור אם הוא מותקן מעל מדיח או תנור, אין גם שום בעיה פרקטית.

לדעת שיש לכם תמיד אפשרויות נהדרות

אנו למדים מכאן כי למרות שהמנדף אולי נראה מהצד כמו כלי שהוא בעיקר פרקטי אבל לא בהכרח יפה, הרי שכיום התפישה היא שונה לחלוטין. המנדפים הפכו להיות פריט דקורטיבי לכל דבר, וכמובן שהם עדיין שימושיים מאד ועוזרים לנו לשמור על הבטיחות במטבח. השילוב בין עיצוב ברמה גבוהה לבין בטיחות - הופך אותם למוצרים מצוינים!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים