כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

רכישת משחקים לאקס בוקס וואן יד שנייה

עברו כמעט שנתיים מאז השיקה חברת מיקרוסופט את קונסולת המשחקים אקס בוקס וואן, ונדמה כי לא ברור כיצד חיינו בלעדיה כל כך הרבה זמן. למרות שלקונסולה זו ישנה מתחרה רצינית בדמות סדרת פלייסטיישן האהובה, מחירי המשחקים ממש לא ירדו ואף נמצאים במגמת עלייה מתמדת. מסיבה זו רבים בוחרים לרכוש משחקים לאקס בוקס וואן מיד שנייה (משומשים) או לפרוץ את המכשיר שברשותם ולהשתמש בדיסקים צרובים.

17/08/2015

פריצת קונסולות

האקס בוקס וואן הינו קונסולה שנשענת על טכנולוגיית ה-PC ומציגה יכולות מדהימות של חוויית משחק מהפנטת. על איכות המוצר אין בכלל ויכוח, אך מנגנון הפעולה שלו חשוף אותו בפני האפשרות לפריצה ובמילים אחרות - היכולת לשלוח אותו למעבדה ש"תשחק" מעט עם הרכיבים האלקטרוניים שלו כך שהוא יוכל לעבוד עם דיסקים צרובים ולאפשר למשתמש לחסוך לא מעט כסף ברכישת המשחקים. אלא שחברת מיקרוסופט בחרה להוכיח כי המוצר שלה בכל זאת קשה מאוד לפריצה והוא עדיין מערים קשיים רבים על הטכנאים בארץ ובעולם. מצב זה יצר תופעה בה קונסולות אקס בוקס וואן רבות, אשר נפרצו בידי טכנאים שאינם מיומנים דיים, מגלות סימנים של ליקויים והמכשיר עשוי להיהרס ללא אפשרות לתיקון במעבדות המורשות. כדאי לקחת בחשבון את ההשלכה הפוטנציאלית על תקינות המכשיר.

משחקים משומשים

משחקים משומשים
על מנת לחסוך בעלויות, רבים בוחרים לרכוש משחקים לאקס בוקס וואן מיד שנייה ב-50% פחות ממחירם בשוק כחדשים. ואכן, כאשר מסיימים לשחק במשחק מסוים אין בו עוד צורך, וניתן למכרו הלאה לבעלי קונסולות אחרות ולחסוך לא מעט כסף "על הדרך" לרכישת המשחק הבא.

מה חשוב לבדוק?

כמובן שכאשר רוכשים משחקים משומשים לאקס בוקס וואן חשוב ביותר לשים לב למחיר, שלא יהיה גבוה מדי בהשוואה לחדש, שכן אז החדש יהיה עדיף בהרבה. בנוסף, חשוב מאוד לבדוק את מצב הדיסק ולנסות לזהות סימנים של חריטות, שריטות או הופעת כתמים המעידים על שימוש בכונן לקוי או השארה ברכב לוהט במשך שעות רבות. יש לציין כי חברת מיקרוסופט מנסה לעשות ככל שביכולתה על מנת למנוע את השימוש במשחקים משומשים, ולכן דורשת הזנת קוד כאשר משתמש מנסה להשתמש במשחק משומש שלו אין שיוך לחשבון האקס בוקס לייב שלו (כי הוא משויך למשתמש הראשון בלבד). במצב שכזה ייאלץ הרוכש החדש לרכוש קוד חדש בעלות של בערך כ-50 שקלים, דבר שהופך את ההשקעה במשחק משומש לפחות משתלמת.

רכישת משחקים פרוצים

אם אתם ממש מתעקשים על רכישת משחקים לאקס בוקס וואן מיד שנייה, דעו לכם כי ישנם משחקים פרוצים שמגיעים מראש עם פרטי חשבון אקס בוקס לייב, כך שהקונסולה אינה דורשת את הזנת הקוד מלכתחילה ומונעת פרוצדורה מיותרת.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים