כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

תקלות נפוצות בסלולריים יד שנייה

הטלפון הסלולרי שלנו הוא כבר מזמן לא רק טלפון, אלא גם אמצעי שמאפשר לנו להיות מחוברים לכל העולם. לפניכם המדריך המלא לתקלות הנפוצות ביותר בטלפונים סלולריים מיד שנייה ובכלל.

19/08/2015

טלפונים סלולריים - תקלות נפוצות

טלפונים סלולריים - תקלות נפוצות
התקלות הבאות יכולות להתרחש בכל מכשיר סלולרי, אבל צפויות יותר להתרחש בטלפון סלולרי יד שנייה, לא כי הוא לא טוב, אלא פשוט כי זה שהוא יד שנייה אומר, בדרך כלל, שמשתמשים בו כבר לא מעט זמן, ואחרי זמן רב של שימוש – גם המכשיר הטוב ביותר עלול להתקלקל.

אז הנה היא לפניכם – רשימת התקלות הנפוצות בסלולריים יד שנייה ובכלל:

• סוללה שנגמרת מהר מדיי

סוללה שנגמרת מהר מדיי מאותתת על הצורך להחליף אותה, אולם לא תמיד צריך לרוץ למעבדה לתיקון סלולרי כדי לעשות זאת. לפני שניגשים אל המעבדה, יש כמה דברים שאפשר לנסות לבד: לכבות את האפשרות של הטלפון לסרוק אחר רשתות wi-fi כשלא צריך כאלה, להכהות את תאורת המסך, לכבות את שירותי המיקום כשאתם לא צריכים אותם, לסגור אפליקציות שאינן בשימוש ולבחור בשומר מסך שאינו זז. יכול מאוד להיות שכל הפעולות הללו יסייעו לכם ותוכלו ליהנות מזמן סוללה רב יותר. אם לא – סביר להניח שבכל זאת תצטרכו להחליף סוללה במעבדת התיקונים הקרובה.

• צלצול שלא נשמע

אם אתם לא מצליחים לענות לשיחות כי אתם לא שומעים את הצלצול, יכול להיות, אמנם, שיש תקלה ברמקול של המכשיר, מה שיחייב החלפה שלו במעבדה, אבל יכול להיות גם, שפשוט לא הוצאתם אותו ממצב "השתק" או שמשהו השתבש בהגדרות היצרן. לכן, קודם כל בדקו שהמכשיר אכן על מצב צלצול, ואם זה אכן המצב אבל בכל זאת הטלפון דומם, היכנסו להגדרות ובחרו באפשרות של "איפוס הגדרות יצרן". רק אם שתי הפעולות האלה לא עוזרות – כדאי לגשת למעבדה.

• טלפון שנתקע

אם הטלפון שלכם נתקע בתדירות גבוהה באמצע ביצוע פעולות, נסו להפעיל אותו מחדש ואם זה לא עוזר ויש לו סוללה חיצונית – להוציא את הסוללה ולהחזיר בחזרה. אם שתי הפעולות הללו לא עוזרות או שהטלפון ממשיך להיתקע בתדירות גבוהה – זה הזמן לקחת אותו אל המעבדה.

• טלפון שלא נטען

אם הטלפון לא נטען קודם כל בדקו את המטען. אם הוא מטעין טלפונים אחרים כנראה שהבעיה היא אכן במכשיר שלכם, אבל אם הוא לא מטעין מכשיר אחר – כנראה שהבעיה היא בסך הכול במטען. אם הגעתם למסקנה שהבעיה בטלפון שלכם – נסו להחליף סוללה ולראות אם יש טעינה. אם כן – תצטרכו פשוט להחליף סוללה. אם לא – זה הזמן לגשת למעבדה.

• מסך שנשבר

זאת תקלה שכנראה לא תצליחו לתקן בעצמכם, אלא אם תיקון מכשירים או החלפת חלקים לסלולריים הוא העבודה שלכם, ויש לכם את החלק המתאים. במקרה כזה תצטרכו להגיע אל המעבדה ולבקש תיקון. קחו בחשבון, שהחלפה של מסך יכולה לעלות לא מעט, ולכן, בעיקר אם מדובר בטלפון סלולרי יד שנייה – יכול להיות שכדאי לשקול לרכוש טלפון סלולרי חדש.

נסו לפתור את התקלות בעצמכם

לסיכום – לא כל תקלה, גם לא במכשירים חדשים וגם לא במכשירים סלולריים יד שנייה, מחייבת הגעה אל מעבדה לתיקון סלולרי. יש תקלות שבהחלט אפשר להתגבר עליהן לבד, וכך לחסוך לא מעט כסף, ולא מעט זמן.

אנו תקווה שהמדריך סייע לכם, ושבכל פעם שתיתקלו בתקלה תחזרו אליו ותנסו לפתור אותה לבד. כמובן שאם לא תצליחו – סביר להניח שבמעבדה יוכלו לספק את הפתרון. בהצלחה!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים