כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

האם לסטודנטים משתלם יותר לרכוש מדפסת יד שנייה?

אם אתם סטודנטים, אתם צריכים מדפסת. נקודה. כל העבודות שמבקשים מכם להגיש צריכות להיות מודפסות. nסקנה: אתם צריכים מדפסת. לפניכם כל מה שאתם יכולים לעשות כדי שתהיה לכם כזו.

19/08/2015

רכישת מדפסת יד ראשונה

היום שוק המדפסות רווי, ובהחלט שאפשר למצוא מדפסות שמתאימות לצרכים שלכם במחירים מאוד נוחים. אחרי הכול, מדפסת לסטודנט לא צריכה לעשות הרבה יותר מפשוט להדפיס, ולכן אתם לא צריכים מכשיר עם פונקציות מורכבות. מכשירים כאלה אפשר למצוא היום בכמה מאות שקלים, וזה בהחלט יכול לענות לכם על כל הצרכים. היתרון ברכישה של מדפסת חדשה הוא, כמובן, היותה חדשה, ד לחסוך מכם בר שיכול לחסוך מכם לא מעט עוגמת נפש כתוצאה מקלקולים שונים.

רכישת מדפסת יד שנייה

רכישת מדפסת יד שנייה
יש לכם אפשרות לרכוש מדפסת יד שנייה מאנשים שמעוניינים לשדרג את המדפסת שלהם. היתרון הוא בדרך כלל מחירים נמוכים יותר מאלה של מדפסות יד ראשונה שתמצאו בחנויות, ואין ספק שבגלל שמדובר במדפסת לסטודנט – זה יתרון גדול מאוד. למרות זאת, יש לרכישה של מדפסת יד שנייה גם חיסרון גדול, והוא, כמובן, העובדה שמדובר במדפסת מיד שנייה. מכשיר כזה עלול להתקלקל הרבה יותר מהר ממכשיר חדש, וזה יכול לקרות בדיוק לפני יום ההגשה של עבודת הגמר...

אז מה עדיף? מדפסת לסטודנט מיד ראשונה או שנייה?

התשובה היא כמובן – תלוי במצב הכלכלי. אם המצב הכלכלי מאפשר לכם, כמובן שעדיף לרכוש מדפסת יד ראשונה, שתאפשר לכם לישון בשקט ולדעת שרוב הסיכויים שתצליחו להגיש את כל התרגילים והעבודות בלי תקלות ובעיות. אבל, אם המצב הכלכלי לא מאפשר, ואתם צריכים, למשל, מדפסת שתהיה גם צבעונית ושתשמש גם כמכונת צילום (מדפסת משולבת) כדי לחסוך בכסף גם על צילומים של דפים שאתם צריכים ללימודים – אפשר בהחלט למצוא מדפסת לסטודנט מיד שנייה, שתשרת אתכם נאמנה.

מה חשוב לבדוק?

ממש כמו שכשאתם הולכים לרכוש או להשכיר מדפסת יד ראשונה חשוב שתבדקו מי החברה המייצרת, מה ההספק שלה, מה הגודל וכמה היא עולה – אלה הם בדיוק אותם הפרמטרים שחשוב שתבדקו לפני רכישה של מדפסת לסטודנט מיד שנייה. בשני המקרים חשוב שתעשו השוואת מחירים ותבדקו שזאת מדפסת שבאמת עונה לכם על כל הצרכים, על מנת שהרכישה שלכם תהיה מוצלחת ותאפשר לכם להגיש את כל העבודות בזמן ובנחת.

חשוב להדגיש, כשאתם רוכשים מדפסת אתם צריכים להיות מוכנים לרכישת אביזרים משלימים שיאפשרו לכם ליהנות מעבודה טובה שלה, לרבות דיו למדפסת ונייר למדפסת שבלעדיהם פשוט אי אפשר. אז אם אתם עושים תכנון כלכלי מדויק, חשוב שתכניסו גם את האביזרים האלה להוצאות החודשיות, אם כי אין ספק שזה עדיף על תשלום לחנויות ו/או על בקשת טובות. בהצלחה!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים