כרגע באתר
4
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מפוח עלים חשמלי לגינה נקייה ומטופחת

אם אתם בעלי גינה שאכפת לכם מהגינה ורוצים שהיא תהיה נקייה ומסודרת אתם חייבים את כל מוצרי הגינון הנדרשים.

23/08/2015
אם אחרי כל ההשקעה שלכם שכוללת השקיה, גידול והדברה עדיין יש לכם בעיה של עלים יבשים שמכערים את הגינה ומסתירים את הדשא הירוק והמטופח הגיע הזמן לרכוש מפוח עלים חשמלי ולהעלים את הבעיה. עלים שנושרים מהעצים לא ייעלמו מעצמם, אתם תצטרכו לעשות זאת ועדיף כמה שיותר מהר כדי שהגינה שלכם תחזור להיות יפה ומשוקעת. מפוח עלים חשמלי למעשה מנקה את העלים מהגינה ומחזיר אותה למצב שבו אתם יכולים לשבת בכייף גדול והנאה צרופה בגינה ופשוט להתמוגג מהניקיון והסדר שיש בה.

מפוח עלים חשמלי- ידני או על הגב

מפוח עלים חשמלי הוא כלי חזק ובעל עוצמה שיכול לנקות לא רק את הגינה הפרטית שלכם מעלים אלא גם גינות ציבוריות, מגרשי ספורט, פארקים, מדשאות בגני אירועים ועוד. ישנם שני סוגים של מפוח עלים: אחד ידני אשר מחזיקים ביד במהלך הפעולה והשני יושב על הגב ונוח יותר למשתמש. לכל סוג יש את היתרונות והחסרונות שלו אבל מה שחשוב להבין זה מה הצורך הפרטי שלכם ועל סמך זה לרכוש את המכשיר המתאים. מבחינת נוחות, אין ספק שמפוח העלים שמורכב על הגב נוח יותר אך מפוח העלים הידני מעט זול יותר. לכל אחד יש את השיקולים שלו ולכן חשוב להבין שאין מפוח עלים טוב יותר או פחות טוב אלא לכל אחד מתאים סוג אחר.

לגינה יפה ונקייה מעלים

עלים שנשרו ונמצאים על הדשא הם לא רק מכוערים למראה אלא הם גם עושים רעש מרגיז בכל פעם שדורכים עליהם. אף אחד לא רוצה עלים מיותרים בגינה שלנו ולכן מפוח עלים חשמלי הוא מכשיר חובה עבור כל בעל גינה. המכשיר מגיע במגוון סוגים כאשר יש מכשיר של 2 פעימות ומכשיר של 4 פעימות כאשר שני הסוגים עובדים על בנזין. מפוח עלים איכותי וחזק יחזיק מעמד זמן רב ולכן לא תצטרכו להחליפו לאחר כמה חודשים. עבור כל קנייה של מפוח עלים במקום מסודר תזכו גם לאחריות שתוכלו להשתמש בה בכל בעיה או תקלה שאינה תלויה בכם.

העץ משיר עלים? הוא לא הבעיה

לא מעט בעלי גינות שרואים שהעלים נושרים בתוך הגינה שלהם מחליטים דווקא לגדוע את העץ ולא לטפל בבעיה כפי שצריך. העצים מעניקים לגינה שלכם הרבה מאוד יופי, תחושה של טבע, פירות מצוינים ואין צורך לוותר על כל זה בגלל עצלנות. כמו שלא מוסרים כלב אחרי שאכל זוג נעליים או כמו שלא מוכרים אוטו אחרי דפיקה קטנה כך גם לא מוותרים על העצים בגינה שלכם כל כך מהר. בעזרת מפוח עלים תוכלו גם להשאיר את העצים בגינה שלכם וגם לנקות את הגינה בצורה מושלמת. העץ ימשיך להנשיר עלים, בעיקר בסתיו ועם זה אין כל כך מה לעשות, אבל אתם כן יכולים להעיף את העלים בעזרת מפוח עלים וזה כבר תלוי רק בכם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים