כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

טיפים לבחירת מזרונים לדירה החדשה

יום המעבר הולך ומתקרב, אך מלבד ההתרגשות העצומה, גם העייפות מתחילה לתת את אותותיה.

23/08/2015
על מנת שתוכלו לנוח בצורה המיטבית כבר שעות קצרות לאחר סיום התהליך, רצוי כי תתאימו לעצמכם מזרון נוח ואיכותי במיוחד .להלן מספר טיפים מועילים שיעזרו לכם לרכוש מזרונים בצורה מושכלת ובהתאמה מושלמת לצרכים שלכם

גודל המזרן

ראשית כל כדאי מאוד לפתוח בזה שמיטה מתאימים למזרון ולא להיפך! המזרון הוא זה שאמור להכיל את גופכם ועל כן חשוב לבחור בו בצורה מושכלת שתתאים למידותיכם ותאפשר נוחות מירבית. שימו לב כי מזרונים מגיעים במספר מידות כאשר הסטנדרט הוא 140X200, קווין סייז 160X200 וקינג סייז 180X200. אם אתם מאלו שאוהבים לישון באלכסון, לכו על המזרנים הגדולים יותר. בכל מה שקשור למיטות יחיד, הסטנדרט הוא 80X190 אך ניתן למצוא גם מידות נוספות של 90X190 ועוד.

החומרים מהם עשוי המזרן

מזרונים נועדו לשרת אותנו נאמנה שנים רבות ולתמוך בשינה נעימה ובריאה ללא כאבים. לשם כך חשוב לרכוש אך ורק מזרונים אורתופדיים שיכולים להיות מורכבים מקפיצים, חומר גמיש או שילוב של שניהם :

קפיצים

סופגים את משקל הגוף ומפזרים אותו בצורה אחידה. ניתן למצוא בקטגוריה זו מזרני קפיצים מבודדים בהם כל קפיץ עומד עצמאי ומזרנים בהם הקפיצים מחוברים אלה לאלה. המערכת המבודדת מאפשרת פחות תנודות של הקפיצים שעליהם לא מופעל משקל ישיר, כך שהשוכב לצידכם לא ירגיש דבר ויוכל לישון ברוגע ובשלווה.

חומרים גמישים

ויסקו אלסטי או לטקס הינם חומרים שיודעים לשנות את צורתם בתגובה ללחץ המופעל עליהם ולחזור בחזרה למבנה המקורי לאחר מכן. מזרונים אלו מעולים לבעיות גב.
מבחינת אלרגיות, מזרנים ויסקו אלסטיים אינם "אוגרים" אבק ורטיבות ועל כן טובים ביותר עבור מי שרגיש לקרדית האבק. לעומת זאת, ישנם כאלו שרגישים לחומר הויסקו זה ועל כן עבורם יתאימו מזרונים מלטקס או מכותנה.

טיפים נוספים

על מנת ליהנות מחוויית שינה מוצלחת בביתכם החדש יש לשים לב גם לדרגת הקשיחות של המזרנים שתרכשו. מזרני הקפיצים מציעים טווח גדול יותר של קשיחויות בעוד הויסקו אלסטי הרבה פחות. שימו לב כי ניתן לרכוש מזרון שמחולק מראש לשני חלקים מבחינת דרגת הקשיחות שלו כך שכל אחד מבני הזוג יישן בצורה הנוחה לו ביותר. בנוסף יש להקפיד לרכוש אך ורק מזרונים ממותגים מובילים וע"י כך להבטיח קבלת אחריות של 10 שנים ואף יתרה מכך, תמורה הולמת לכספכם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים