כרגע באתר
7
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כל החידושים המובילים בבית חכם

הבית החכם מספק לבעליו שליטה טובה יותר על כל מוצרי החשמל בבית, התאמה ויצירת תרחישים לפי הצורך וחיסכון רב באנרגיה.

23/08/2015
אין ספק כי מדובר במערכת חכמה למדי אשר באפשרותה לשדרג את חיינו במידה ניכרת, וכיום יותר מתמיד. זהו תחום אשר מתפתח ללא הרף והדבר מתבטא היטב במערכות המתוחכמות של היום. להלן כל החידושים שתציע לכם מערכת בית חכם איכותית באמת.

מספר מערכות שליטה

ככל שעבר הזמן הסתבר כי קיים צורך במספר "תחנות" שליטה על מערכות הבית החכם וזאת במקום קופסת פיקוד אחת מרכזית שהגבילה את אופן השימוש במערכת. כיום ניתן לשכב במיטה בקומה העליונה ופשוט לבקש מהמערכת לעבור למצב לילה בלחיצת כפתור פשוטה, זאת מבלי לרדת במדרגות אל עבר קופסת השליטה בכניסה. נוחות השימוש מירבית כאשר חלק מאותן מערכות אף מציעות שליטה ע"י שלט רחוק, באמצעותו ניתן לבחור את הפונקציה בה מעוניינים לשלוט (תאורה, מיזוג וכו') ולשנותה בלחיצת כפתור.

יותר מכשירים- יותר בחירה חופשית

בעוד שמערכות הבית החכם הראשונות אפשרו התחברות עם מגוון מצומצם יחסית של מכשירי חשמל, הרי שכיום מערכות אלה כבר מתוכננות עם גמישות מקסימאלית לשינויים כך שניתן להתאים אליהן כמעט כל סוג של מכשיר חשמלי עם תמיכה מלאה בכל הפונקציות שבו, החל ממכשירי DVD דרך מערכות הגברה ועד למערכות קולנוע ומקרנים. כמובן שכל אלה יכולים לפעול בסנכרון מלא עם גופי התאורה, התריסים ומערכות המיזוג בבית.

יותר מידע

אילו אורות דולקים עכשיו בכל רחבי הבית? איזו נקודת חשמל צורכת כרגע את האנרגיה הרבה ביותר? איזה מכשיר חשמלי מגלה סימנים של תקלה חשמלית? דעו לכם כי מערכות חדשות של בית חכם מצוידות ביכולות דו-כיווניות לתקשר עם מכשירי החשמל השונים, ובמילים אחרות, הן מסוגלות לא רק לתת פקודות של "הידלק" או "כבה" אלא גם לבדוק מה פועל כרגע ולהעביר את כל הנתונים לבעלים. המידע המלא מסופק באופן ויזואלי במחשב או באפליקציה וזמין לצפייה 24/7, כך שאתם יכולים לשלוט בצורה מלאה בצריכת האנרגיה של הבית כולו.

שליטה סלולארית

ובסופו של דבר, כמו בכל תחום אחר, גם המערכות המתקדמות של בית חכם יציעו לכם סנכרון מלא עם מספר אפליקציות דרך הטלפון החכם שלכם. למעשה, על מנת לעבור למצב תאורת לילה, להגיף את התריסים, להדליק את המזגן או להפעיל את מערכות הקולנוע, כל שיש לעשות הוא לבקש זאת באפליקציה והפעולה מייד תתבצע. פשוט וקל!
המאמר באדיבות http://www.digitally.co.il
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים