כרגע באתר
1
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

עיצוב בבריקים – כך תעניקו מראה אחר לקירות הפנים

קירות הפנים, שסבלו מחוסר תשומת לב במשך כמה שנים טובות, זוכים שוב לתשומת הלב הראויה להם בחוגי העיצוב. חברות הצבע, הטפטים ומדבקות הקיר מעמידות לרשותנו מגוון אפשרויות ייחודיות ומגוונות, אך ישנה עוד דרך מיוחדת במינה לעיצוב קירות פנים – עיצוב בבריקים. בריקים הם ללא ספק הלהיט של עולם עיצוב הפנים, ניתן להשיג אותם במגוון טקסטורות וצבעים, כאשר הם מתאימים לעיצוב פנים הן של חללי מגורים והן לעיצוב חללים עסקיים

03/09/2012

בריקים כאמצעי עיצוב אוניברסלי

אנשים רבים מתלבטים כיצד לעצב את קירות ביתם כך שלא יכבלו אותם לצבעים או לקו עיצובי מסוים בבחירת הרהיטים. כדי לענות על הצורך הזה, ניתן לצבוע את הקירות בצבע רגוע וניטרלי כגון אוף-וויט, בז' או אפילו גוון מאוד בהיר של חום. הבעיה היא שהצבעים הללו יעניקה מראה מאוד "רגיל" לקירות הבית. מצד שני, צבעים עם אפקטים מיוחדים מחייבים קו עיצובי תואם – בדרך כלל מודרני. כאן מגיע לעזרתנו קיר בריקים בטקסטורה ובצבע אבן טבעי. אין ספק שהקיר הופך להיות מיוחד ביותר, והוא ישתלב היטב הן בחדר עם עיצוב קלאסי, הן במשרד מהודר והן בבית נוח בעיצוב מודרני.

בוחרים מיקום לקיר בריקים

בוחרים מיקום לקיר בריקים
מבחינה טכנית, ניתן לחפות בבריקים את כל קירות הבית, אך זה יפספס את הייחוד של עיצוב קיר בודד, שמושך את כל תשומת הלב. פרט לכך, העלויות של חיפוי כל קירות הבית יהיו כבדות למדי – וללא סיבה מוצדקת. מקובל לבצע חיפוי של קיר אחד בלבד, שתשומת הלב נופלת עליו לאור הלובן של שאר הקירות.
במרבית המקרים לא מבצעים חיפוי בריקים בחדרי שינה, ושיטת עיצוב זו שמורה יותר למטבחים ולקירות הסלון. גם קיר שנמצא מתחת למדרגות יכול להתאים היטב לחיפוי בריקים, שכן מדובר הרבה פעמים ב"שטח מת", שאינו משמש לשום דבר.

בוחרים רובה מתאימה

כולנו מכירים את הרובה הלבנה הרגילה, שמכסה את המרווחים בין האריחים והבריקים. מעטים מאיתנו יודעים שיש גם רובה בצבע אדום ושחור. חומרים אלו יקרים הרבה יותר מהחומר הלבן הבסיסי, אך התרומה שלו למראה הכללי של הקיר בהחלט שווה את ההשקעה. כך למשל, אם החלטתם על חיפוי בבריקים אדומים ובולטים, רובה אדומה תאפשר לכם להשיג את האפקט הרצוי במלואו. לעומת זאת, הרובה הלבנה דווקא יכולה לשבור את האחידות. השימוש ברובה נובע מהאפקט שרוצים להשיג, אך מה שחשוב הוא להכיר את עצם כיומו של החומר הזה.

בריקים במשרד

לא רק הבית זוכה לתשומת לב מרבים מבחינת העיצוב, גם המשרדים הופכים להיות יותר ויותר מטופחים. גם במשרדים לא נדיר למצוא קירות עם חיפוי בריקים בצבעים ובטקסטורות שונות, ובדגש על חדרי קבלה, חדרי הנהלה ובכניסה למשרדים. העיצובים הללו מאפשרים לשדר מסר של הצלחה וטוב טעם, מה שעוזר לחברה לעשות את הרושם הדרוש ללקוחותיה החדשים והקיימים.
קירות בחיפוי בריקים ניתן לראות בהרבה מקומות – דירות מגורים, בתים פרטיים ואפילו משרדים. צורת עיצוב זו הינה ייחודית ומאפשרת לשחרר את המעצבים מקו מסוים שיש לעמוד בו, שכן מתאימה לריהוט בכל הסגנונות.
המאמר באדיבות אליזבת בריקים
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים