כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

5 קריטריונים חשובים לרכישת דירה משתלמת

חסכתם כסף, בחרתם אזור פחות או יותר, ועכשיו אתם מחפשים את הדירה המושלמת לכם, דירה שתציע לכם את המרחב המתאים, את הסביבה הנעימה שאתם כל כך מעוניינים בה וגם את הנוחות המרבית?

24/08/2015
אם כן, תוכלו למצוא כיום לא מעט דירות חדשות, שתוכלנה להתאים לכם. חלקן בנות 3 חדרים, חלקן בנות 4 חדרים ואחרות בנות 5 חדרים. ישנן דירות בעלויות גבוהות במיוחד, בעוד שאחרות בעלויות נוחות יותר. כיצד מוצאים את הדירה המשתלמת ביותר עבורכם? הנה 5 קריטריונים שחשוב שתתייחסו אליהם במסגרת החיפוש:

1. מיקום

למיקום יש תפקיד חשוב ומשמעותי מאד במסגרת החיפוש אחר הדירה המשתלמת. תוכלו למצוא כיום מבחר של פרויקטים בבאר יעקב, שמציעים לכם לא מעט יתרונות וגם מיקום נוח ונעים מאד. אם אתם מחפשים דירה באזור שקט ושליו, חפשו ערים קטנות יותר, חפשו דירות בפריפריה ואולי במושבים או בעיירות. אם חשוב לכם להיות באזור עירוני, דירות בערים גדולות ומרכזיות הן הפתרון המתאים לכם ביותר. אם יש לכם ילדים, חשוב שתהיינה מסגרות חינוכיות בסביבה, מרכזים רפואיים רלוונטיים וגם כבישים נוחים שיחברו אתכם אל מקומות אחרים.

2. גודל

כשמחפשים דירה חדשה לא תמיד מוכרחים ללכת על הגדולה ביותר. אם אתם משפחה צעירה, נכון, סביר שתגדלו עם הזמן ויצטרפו למשפחתכם חברים נוספים, אולם בשלב זה תוכלו להסתפק בדירה צנועה יותר, דירה בת 3 חדרים אפילו בהתאם לתקציב שברשותכם. עם הזמן, ובמידה ותגלו שהדירה צפופה לכם, תוכלו לשקול למכור אותה ולקנות דירה גדולה יותר. בינתיים, אין צורך שתוציאו כסף על דירה גדולה שפחות רלוונטית לכם בשלב זה.

3. איכות

חשוב שהדירה שאתם בוחרים תהיה נעימה לכם. קניית דירה היא השקעה לטווח הזמן הארוך. אם אתם מתכננים להתגורר בה ולא להשכיר אותה, כדאי שיהיה לכם נוח בדירה. וודאו שהדירה שאתם רוכשים מציעה לכם את המרחב שאתם מעוניינים בה, וודאו שהמערכות השונות בה תקינות ואין בעיה באינסטלציה, חשמל או ביוב וודאו שאתם מקבלים לידיכם דירה במצב מצוין. במידה ולא, תוכלו לשקול לרכוש דירה אחרת או לדרוש הורדה במחיר.

4. מספר החדרים

לא תמיד יש משמעות למספר חדרי הדירה. זו יכולה להיות דירה בת 5 חדרים אבל עם שטח קטן מאד, או דירה בת 3.5 חדרים עם שטח גדול יותר. אם יש לכם ילדים קטנים, תוכלו לשכן אותם בשלב זה בחדר משותף ולבחור בדירה עם מספר חדרים קטן יותר. בהמשך, לאחר שתחסכו מספיק כסף, תוכלו לשפץ את הדירה, לשבור קירות או ליצור ממנה מספר גדול יותר של חברים, בהשוואה לכפי שהיו לפני כן, בעת רכישתה.

5. מי הקבלן

במידה ומדובר בדירה חדשה מקבלן, חשוב לבחון מי הוא הקבלן שמציע את הדירה, מי היא חברת הפרויקטים שעומדת מאחורי הדירה והאם מדובר בחברה מנוסה ומהימנה. מדובר בפרמטר שאסור להתפשר עליו ויש לבחון אותו לעומק לפני שמקבלים את ההחלטה ובוחרים את הדירה עצמה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים